021-66972131
طراحی سایت -طراحی وب سایت

طراحی وب‌سایت یک تخصص در حوزه برنامه نویسی است که آمیخته از دانش و هنر برنامه‌نویسی و ترکیب هنرمندانه از آیتم‌های بصری و نیاز مشتری است. طراحی وب‌سایت هنر به‌کارگیری دانش برنامه‌نویسی تحت وب است. وب سایت ها نیاز اولیه برای ورود و حضور در دنیای اینترنت و تعامل با کاربران مجازی برای تبدیل آن‌ها به مشتری می باشد. هدف از این کار هدایت کاربر و تبدیل آن به مشتری و رونق کسب‌وکار حرفه‌ای می‌باشد

 

آیا از اهمیت داشتن یک وبسایت برای رشد کسب‌ وکارتان آگاه هستید؟

بدیهی است که طراحی درگاه اینترنتی یا همان وب سایت نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری در جذب مشتری و بازاریابی الکترونیک دارد. سایت شما درگاهی برای ارتباط مجازی بین شما و مشتریان اینترنتی است. یک بستر اینترنتی هنگامی موفق خواهد بود که بر مبنای علمی و اصول حرفه‌ای طراحی شود. بدین ترتیب به وسیله آن  شما خواهید توانست کاربرانی دائمی را جذب کرده و باگذشت زمان رشد و پیشرفت داشته باشید.

همان‌طور که میدانید  فضای وب و افزایش کاربران اینترنتی باعث شده است که امکان توسعه فضای کسب‌وکار در فضای جدید برای صاحبان مشاغل و مدیران شرکت‌ها به‌خصوص کسب‌وکارهای اینترنتی ایجاد شود. از این‌ رو این دسته از افراد برای استفاده از این بازار جدید باید به سفارش طراحی تارنمای اینترنتی روی بیاورند. اما خوب است بدانیم که صرفاً داشتن یک فروشگاه اینترنتی به‌تنهایی نمی‌تواند تضمینی برای توسعه کسب‌وکار باشد. به‌بیان‌دیگر اگر راه‌اندازی وب‌سایت برای کسب‌وکار شما باعث بیشتر دیده شدن شما نشود و نتواند مشتری سودآور را به سمت شما هدایت کند عملاً بی‌نتیجه و بی‌فایده خواهد بود.

پس هدف نهایی از طراحی یک وبسایت دیده شدن توسط مخاطب و تبدیل آن‌ها به مشتری و کسب درآمد است. ناگفته نماند که فروشگاه حرفه‌ای با رعایت اصول و استانداردهای روز دنیا باید طراحی شود. صاحبان مشاغل به‌درستی دریافته‌اند که با افزایش کاربران اینترنتی، به یک فضا و بستر جدید در دنیای اینترنت برای بهتر دیده شدن نیاز خواهند داشت.

یک سایت عالی به‌خوبی می‌تواند رضایت کاربران را جذب کند. زیرا مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌دانند که کاربران اینترنتی یک سرمایه عظیم  در جهت رشد و پیشرفت به شمار می‌روند. ازاین‌رو نگاه جدی به مقوله طراحی سایت دارند و از این فرصت به‌خوبی استفاده می‌کنند.

 

چرا به طراحی وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی برای رشد کسب‌وکار خود نیاز دارید؟

"بیل گیتس: اگر کسب‌وکار شما در اینترنت حضور ندارد به‌زودی از صحنه روزگار محو خواهید شد."

این سخن از مدیرعامل غول تکنولوژی جهان، مایکروسافت نشان‌دهنده جهش ناگهانی کسب‌وکار در فضای وب است. اما این مسئله چه ارتباطی به طراحی وب‌سایت دارد؟

اجازه دهید پاسخ این سؤال را با سؤالی دیگر بدهیم !

هنگامی‌که شما نیاز به‌وسیله یا خدمات خاصی دارید در ابتدا برای جمع‌آوری اطلاعات بیشتر چه می‌کنید؟

بدیهی است که شروع به جستجو می‌کنید. همه ما به‌خوبی میدانیم که بزرگ‌ترین و در دسترس ترین مرجع برای جستجو، سرچ در اینترنت است. روزانه هزاران صفحه جدید با اطلاعات تازه‌ در وب راه‌اندازی و بارگزاری می‌شوند. از طرفی به علت هزینه کم و دسترسی سریع، بسیاری از مجلات، روزنامه‌ها ، مراکز علمی و معتبر برای نشر اطلاعات جدید به ایجاد صفحات اینترنتی روی آورده‌اند. بدین ترتیب بسیاری از مردم جهان به اطلاعات علمی و دانش یک فرد در نقطه‌ای دیگر از جهان به‌راحتی دست خواهند یافت.

این ‌یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین مزیت‌های ایجاد درگاه اینترنتی است . بدین معنی که بسیاری از افراد که شما به آن‌ها دسترسی فیزیکی ندارید قادر خواهند بود از صفحه اینترنتی شما استفاده کرده  و با شما تبادل‌نظر کنند. حال این صفحه مجازی می‌تواند یک سامانه فروشگاهی باشد یا یک درگاه اطلاع‌رسانی. شما با هر نوع خدماتی که ارائه می‌دهید برای موتورهای جستجو شناخته می‌شوید.

داشتن یک فروشگاه اینترنتی برای حضور در بازار امروزه به یکی از اولویت‌ها مهم تبدیل گشته است. در کشور ماهم چندین سال است که به یک سبک نوین برای خریدوفروش و رقابت در کسب و کار تبدیل‌شده است. شاید در ابتدا به نظر برسد که اکثریت جامعه به خریدوفروش اینترنتی اطمینان ندارند . چون فضای وب مدت‌زمان زیادی است که به‌عنوان یک فضا برای رشد کسب‌وکار مطرح‌شده است اما آن‌چنان‌که انتظار می‌رفت با استقبال مواجه نشده است . زیرا که هنوز اعتماد اکثریت جامعه را به دست نیاورده است. از طرفی بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند به‌صورت حضوری خرید کنند تا از کیفیت و اصالت کالا و خدمات اطمینان حاصل کنند.

اما برخلاف این ادعاها ارقام و آمار منتشرشده نشان از جذابیت این بازار و فضای بکر آن برای کاربران دارد.

شاپرک یا سامانه نظارت و ساماندهی پرداخت‌های الکترونیکی در کشور که آمار دقیقی از تراکنش‌های انجام‌گرفته از طریق وب‌سایت‌های اینترنتی و اپلیکیشن های مختلف را ارائه می‌دهد و این آمار نیز به تائید بانک مرکزی نیز رسیده است نتایج بسیار شگفت‌آوری را منتشر کرده است.

طبق آمار ارائه‌ شده شاپرک در سال 96 حجم معادلات اینترنتی شامل رقم باور نکردنی 138.000.000.000.000(138هزارمیلیاردتومان) بوده است بدون احتساب خریدهای پرداخت در محل.

این رقم شاید کمی اغراق‌آمیز به نظر برسد اما نشانگر سیر صعودی خارق العاده فروش اینترنتی در دو سال اخیر است. همین مسئله نشانگر اعتماد کاربران به خریدوفروش اینترنتی بوده است. در منابع به ‌عنوان میانگین خریدهای cod یا پرداخت در محل 60% بوده است. یعنی رقم 138هزار میلیارد تومان تنها 40 درصد از حجم خریدهای اینترنتی را شامل می‌شود که به‌صورت آنلاین پرداخت‌شده است. به‌بیان‌دیگر می‌توان مدعی شد مجموع مبلغ دادوستدهای اینترنتی کشور در سال96 معادل 345 هزار میلیارد تومان است . این رقم بسیاری از صاحبان کسب‌وکار را به سمت راه‌اندازی فروشگاه های اینترنتی برای ارائه خدمات و خریدوفروش کالا  مشتاق می‌کند. از طرفی خریدوفروش اینترنتی به علت عدم نیاز به حضور نقش مؤثری در کاهش رفت‌وآمدهای شهری و آلودگی هوا و اتلاف وقت خواهد داشت.

ناگفته پیداست که رقم بینظیر  345 هزار میلیارد تومان در حوزه تجارت الکترونیک نشانگر فرصت‌های بی‌شماری برای کارآفرینی ، خوداشتغالی و اشتغال‌زایی است. شما نیز به‌عنوان یکی از صاحبان کسب‌وکار برای افزایش رونق فروش به یک وب‌سایت بهینه‌سازی شده برای ارتباط آسان با مشتری و استفاده از این فرصت بی‌نظیر داشته باشید.

 

قدرت طراحی سایت درروند رشد کسب‌وکارها

بدیهی است که فضای اینترنت متعلق به همه است . اما موفقیت در آن فقط و فقط متعلق به وب سایت‌های قدرتمند است. همان‌طور که همه ما به‌خوبی میدانیم روزانه هزاران صفحه اینترنتی در جهان راه‌اندازی می‌شوند که می‌توانند  رقبای احتمالی شما در فضای کسب‌وکار باشند. به‌این‌ترتیب شما هنگامی می‌توانید کسب‌وکار خود را در فضای وب رشد دهید که از جایگاه محکم و مناسبی در آن برخوردار باشید . این جایگاه عالی فقط با داشتن یک درگاه اینترنتی با طراحی حرفه‌ای محقق می‌شود.

 

تاثیر بهینه سازی وب‌سایت اینترنتی

پس‌ از تحویل و پشتیبانی سایت  ممکن است که کارفرما تمایل داشته باشد  برای موتورهای جستجو بهینه سازی شود. یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت برای صاحبان کسب‌ وکارها در فضای مجازی بهینه شدن وب‌سایت هست. یک شرکت طراحی وب‌سایت حرفه‌ای با نگاهی بلند مدت و بهره‌مندی از متخصصین حرفه‌ای طراحی وب‌سایت به‌درستی فضای کسب‌وکار شما را بررسی کرده و طبق سلیقه شما ، نیاز مخاطبان و ایده و خلاقیت خود سایت را با در نظر گرفتن الگوریتم های گوگل جهت بهتر دیده شدن در نتایج جستجوی گوگل طراحی میکند. از این طریق شما خواهید توانست کسب و کار خود را در فضای وب نیز گسترش داده و به خوبی معرفی کنید. بدین ترتیب با ارائه محصول و خدمات به مخاطبان خود میتوانید رشد و پیشرفت چشم‌گیری داشته باشید. بدین ترتیب برای اینکه در ابتدای لیست موتورهای جستجو قرار بگیرید نیاز دارید که سایت خود را بهینه‌سازی کنید. اما بهینه‌سازی چه اهمیت و مزیتی دارد؟

همان‌طور که گفتیم برای اینکه بتوانید کاربران عادی را به مشتریان دائمی تبدیل کنید لازم است که با آن‌ها در ارتباط باشید یا به ‌بیان‌دیگر برای آن‌ها شناخته شوید و آن‌ها بدانند که شما خدمات موردنظر آن‌ها را ارائه می‌دهید. اما کاربران از کجا باید با سایت شما و خدمات ارائه داده‌شده در صفحه اینترنتی شما آشنا باشند؟

اینجا به مفهوم بهینه‌سازی می رسیم، بدین معنی که برحسب نوع فعالیت و کلمات کلیدی به‌کاربرده شده در سایت خود در جایگاه مناسبی قرار بگیرید. موتورهای جستجو کاربران را برحسب کلمات کلیدی به سمت تارنمای شما راهنمایی می‌کنند. ناگفته پیداست که این موتورهای جستجو هستند که کاربران اینترنت را به درگاه ها و وب سایت ها هدایت می‌کنند. در اصل تعامل کاربران با یک سرچ اینترنتی آغاز می‌شود لذا این‌گونه به اهمیت بهینه‌سازی صفحات اینترنتی‌ پی می‌بریم. با کاهش ورود کاربران به درگاه اینترنتی و تلاش وب‌سایت‌های دیگر برای رشد، جایگاه شما در موتورهای جستجو کاهش یافته و به قسمت‌های پایین‌تر سرچ  می روید.

فاکتورهای مهارتی مؤثر در طراحی وب‌سایت

برای طراحی یک وب‌سایت لازم است که ماهرترین و متخصص‌ترین برنامه‌نویس‌ها در قالب یک گروه کارآمد و منسجم در کنار یکدیگر گردآمده و از توانمندی‌های آنان بهره‌برداری نمود.

در یک گروه طراحی وبسایت شما از ابتدا تا انتها در دستان توانمند بهترین مهندسین برنامه‌نویسی خواهد بود. اما این تمام‌کار نیست ، یک گروه طراحی وب‌سایت حرفه‌ای برای طراحی سایت اختصاصی شما از طراحان ، پشتیبانان ، مدیران پروژه و تحلیلگران برای بررسی و بازبینی ریزترین جزئیات بهره خواهد گرفت و پس از راه‌اندازی صفحه مجازی شما توسط متخصصین بازاریابی دیجیتال و متخصصین سئو شما را در حضوری موفق و کارآمد در فضای مجازی یاری خواهند کرد.

 

گروه مهندسی شبکه پردازان مبتکر پارس با نام تجاری پارمونت ( Parmonet ) فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت و نرم افزار های اتوماسیون اداری از سال 1391 آغاز کرده و همزمان با رشد روز افزون تجارت الکترونیک در دنیا توانسته است خود را با جدیدترین متد های طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی با داشتن مدیران و برنامه نویسان مجرب به روز نگه داشته و مطابق به جدیدترین متدها و روش های روز دنیا اقدام به طراحی وب‌سایت و فروشگاه های اینترنتی نماید

 

ما با شناخت و ارزیابی نیازها و خواسته های مشتریان خود و مطالعه و کارشناسی دقیق بر روی این نیاز ها ، راه حلی یکپارچه و جامع با استفاده از تجربه و تخصص مدیران و خلاقیت بالا و طراحی خاص و منحصر به فرد طراحان وب سایت در جهت رشد مشتریان خود ارائه خواهیم داد . 

دیدگاه کاربران

امتیاز :
مشاور تلفنی : 66972131