امنیت شبکه

امنیت شبکه را جدی بگیرید!

انتخاب نادرست = نابودی کسب و کار

ارائه خدمات امنیت شبکه در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت

"امنیت شبکه دغدغه مدیران"

امنیت شبکه امروزه به موضوعی مهم و حیاتی در مبحث شبکه تبدیل شده است چرا که تمام اطلاعات شخصی و تجاری سازمان ها در شبکه‌های کامپیوتری به اشتراک گذاشته می‌شود. همه ما به خوبی میدانیم که هیچ روش قطعی و دقیقی برای محافظت از شبکه‌ سازمان ها و شرکت در برابر نفوذ افراد وجود ندارد. با این حال که روش‌های نفوذ و صدمه زدن به شبکه در حال پیشرفته شدن است، فناوریهای جلوگیری از نفوذ و حفظ امنیت شبکه نیز با گذشت زمان بهبود یافته و در حال پیشرفت است. امروزه امنیت شبکه از دغدغه های مهم سازمان ها و کسب وکارها محسوب میشود. از این رو قصد داریم در این نوشتار به بررسی اهمیت امنیت شبکه پرداخته و بدانیم امنیت شبکه چیست. هم چنین مروری بر تاریخچه امنیت شبکه داشته باشیم و بدانیم اصول این مجموعه اقدامات امنیتی چیست. در ادامه خواهیم خواند که روش های امنیتی شبکه چیست و چگونه باید امنیت فیزیک شبکه را تامین نمود. در پایان نیز دانش تخصصی امنیت شبکه را بررسی خواهیم نمود.

امنیت شبکه چیست؟

به زبان ساده به مجوعه اقداماتی که به منظور محفاظت از شبکه های کامپیوتری در برابر حملات داخلی و خارجی انجام می گردد امنیت شبکه گفته میشود.
در واقع  امنیت شبکه فرایند اقدامات پیشگیرانه سخت افزاری و نرم افزاری برای محافظت از منابع شبکه، در برابر  دسترسی غیر مجاز افراد ناشناس که قصد سرقت یا تخریب اطلاعات را دارند را شامل می شود.

این اقدامات از لایه های بیرونی شبکه آغاز و تا لایه های داخلی ادامه دارد. هر لایه امنیتی ، دارای سیاستهای  کنترلی خاص به منظور مدیریت سطح دسترسی کاربران مجاز و جلوگیری از نفوذ هکرها به اطلاعات شبکه می باشد

خدمات ما

نگهداری و رفع مشکلات سیستم و شبکه

انجام کلیه اقدامات مربوط به نگهداری و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و رفع اشکالات  

استراتژی ارتقاء شبکه

راهبرد ارتقاء شبکه و مشاوره به کارفرما در راستای بهبود شبکه با توجه به بودجه و نیاز سازمان

نصب و راه اندازی آنتی ویروس ها

خدمات نصب و راه اندازی آنتی ویروس ها و فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری و به روزرسانی

مدیریت پهنای باند شبکه

مدیریت و اختصاص اینترنت به کاربران با توجه به نیاز سازمانی و تقسیم پهنای باند موجود

یکپارچه سازی اطلاعات

ارائه راهکار و اجرای عملیات یکپارچه سازی اطلاعات و تهیه نسخه پشتیبان Back Up از داده های سازمان

طراحی زیر ساخت امنیتی شبکه

مشاوره به کارفرما جهت خرید بهینه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزارهای سازمان

تهدیدات امنیت شبکه

تهدیدات امنیت شبکه در دو دسته کلی قرار می‌گیرند: حملات منطقی (Logic Attacks) یا حملات منابع (Recourse Attack)
حملات منطقی، یک استراتژی انتفاعی است برای از بین بردن ضعف های سیستم استفاده می شود. این نقاط ضعف شامل آسیب پذیری‌های نرم افزاری مانند backdoors و خطای امنیتی در کد می‏باشد. هدف، وارد شدن به سیستم برای منظور خراب کردن یا دسترسی غیر مجاز است.هدف ازحملات منابع نابودی منابع است .روشی این حمله این است که سیستم را مجبور به نابودی می‌کند. این حملات به روش‌های مختلفی انجام می‌شود؛ سریع ترین راه این است که سرور را با سیل عظیمی از درخواست سرویس که از کنترل آن خارج است روبرو کند. برخی از حملات منابع شامل نصب بدافزار (Malware) در شبکه می شود که باعث آسیب پذیری آن خواهد شد.

در بالا با تعاریف امنیت شبکه آشنا شدیم. اما چطور میتوان برنامه ای برای اجرای امنیت شبکه داشت. استرتژی کلی در در این مورد شامل سه مرحله می باشد. در واقع امنیت شبکه شامل موارد زیر است:

۱. حفاظت: باید سیستم ها و شبکه خود را به درستی پیکربندی کنیم.

۲. تشخیص: باید به طور کامل شبکه را مانیتور کرده و تغییرات و استفاده از منابع شبکه که نشانه هایی از نفوذ است را تشخیص دهیم.

۳. واکنش: پس از شناسایی مشکلات، به سرعت باید به آنها پاسخ دهید و به سرعت محیط امن را در شبکه خود فراهم آورید.

* به طور خلاصه، این یک استراتژی دفاعی است. اگر یک موضوع مشترک در میان کارشناسان امنیتی وجود داشته باشد، این است که تکیه بر تک خط اولیه دفاع، خطرناک است، زیرا هر یک از ابزار دفاعی می تواند توسط دشمن شکست بخورد. شبکه شما یک خط یا یک نقطه نیست: این قلمرو است و حتی اگر یک مهاجم به بخشی از آن حمله کرده باشد، اگر شما سیستم دفاعی خود را به درستی سازماندهی کرده باشید، هنوز منابع لازم برای جمع آوری و نجات آن ها را دارید.

روش های امنیتی شبکه :

برای پیاده سازی این نوع استراتژی، انواع تکنیک های تخصصی و روش های امنیتی شبکه وجود دارد. اما پیشنهاد سیسکو (شرکت زیرساخت شبکه) استفاده از شیوه های زیر برای از بین بردن انواع مختلف آسیب به شبکه می باشد.

کنترل دسترسی :

ما باید بتوانیم دسترسی کاربران و دستگاه های غیر مجاز را به شبکه خود مسدود کنیم. کاربران مجاز دسترسی به شبکه فقط قادر به کار با مجموعه محدودی از منابع هستند که برای آنها مجاز بوده است(کنترل سطح دسترسی)

ضد تروجان :

ویروس ها، کرم ها و تروجان ها تلاش می کنند در سراسر شبکه پخش شوند و می توانند روزها یا هفته ها در دستگاه های آلوده بدون علامت باقی بمانند. وظیفه ما تلاش امنیتی برای جلوگیری از نفوذ این نوع بدافزارها و همچنین از بین نرم افزارهای مخرب که راه را برای آنها باز میگذارند می باشد.

امنیت برنامه :

برنامه های ناامن اغلب راه هاییبرای نفوذ مهاجمان به شبکه ما می باشند. ما باید از سخت افزار، نرم افزار و فرآیندهای امنیتی برای جلوگیری از این نفوذ استفاده کنیم.

تجزیه و تحلیل شبکه :

ما باید بدانیم که رفتار شبکه عادی چگونه است، تا بتوانیم نقص ها و موارد مشکوک در آن را به درستی تشخیص دهیم. تشخیص این موارد که این شبکه در حالت عادی و نرمال چه مقدار منابع استفاده میکند و یا حجم انتفال اطلاعات در آن چگونه است به ما کمک میکند که بار اضافی روی شبکه را شناسایی و مشکل را حل کنیم.

پیشگیری از دست دادن داده ها :

متاسفانه انسان ها بزرگترین ضعف امنیتی شبکه به حساب می آیند. ما نیاز به پیاده سازی فن آوری ها و فرایندها داریم تا اطمینان حاصل کنیم که کارکنان عمدا یا به طور غیرمستقیم اطلاعات حساس را به خارج از شبکه ارسال نمی کنند.

امنیت ایمیل :

فیشینگ یکی از رایج ترین شیوه های حمله و دسترسی به شبکه است. ایمیل یک ابزار قوی و آسان برای تبادل اطلاعات است. اطلاعاتی که در یک ایمیل تبادل می شود، ممکن است دارای ارزش زیادی باشد که آن را به یک هدف عالی برای هکرها تبدیل کند.ابزارهای امنیتی ایمیل می توانند پیام های ورودی و خروجی به شبکه را کنترل و از نفوذ به شبکه و خروج اطلاعات جلوگیری کنند.

فایروال ها :

شاید پدربزرگ!! دنیای امنیت شبکه به حساب می آیند. ما بافایروال ها قوانینی را که تعریف می کنیم که ورود و خروج اطلاعات از داخل شبکه ما و اینترنت به چه صورت انجام گیرد. در واقع ما به کمک فایروال ها تعیین میکنیم که کدام دیتا ها حق ورود و خروج را دارند و کدامیک نباید داخل و خارج شوند. فایروال ها معمولا در مرز بین شبکه ما و اینترنت قرار میگیرند.

سیستم تشخیص نفوذ و پیشگیری :

این سیستم ها ترافیک شبکه را شناسایی و از حملات جلوگیری میکنند.این کار غالبا با استفاده از اطلاعات کارکرد شبکه و مقایسه آن با بانک اطلاعاتی انجام میپذیرد.

دستگاه تلفن همراه و امنیت بی سیم :

دستگاه های بی سیم دارای نقص های امنیتی فراوان و برای شبکه بسیار خطرناک می باشند. موبایل ها و سیستم هایی که با وایرلس به شبکه متصل می شوند باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفته و تست امنیت شوند.

چرا از خدمات پارمونت استفاده کنیم؟

پارمونت با به کارگیری دانش و تخصص کارشناسان خود، با تسلط کامل بر روی صفر تا صد مراحل نصب و راه‌ اندازی شبکه‌ های داخلی سبب خواهد شد که مشتریان بدون هیچ نگرانی بابت راه اندازی شبکه، طراحی، زیر ساخت، کابل کشی و … روی فعالیت ‌های خود تمرکز کنند

از مهم ترین معیارهای انتخاب یک شرکت مناسب برای نگهداری شبکه حسن سابقه آن شرکت است. شما می توانید قبل از انتخاب ما با مشتریان چندین ساله ما که شرکت های معتبر و مطرحی نیز هستند آشنا شوید.

بیش از 21 سال تجربه

سالها در حوزه پشتیبانی شبکه و ICT کسب تجربه کرده ایم تا همراه شما باشیم

ارائه خدمات با استاندارد های بین المللی

ارائه خدمات منطبق بر استانداردهای ITIL، ISMS و ISO 9001

تیم متخصص و مجرب

تیم ما متشکل از برترین متخصصان حوزه پشتیبانی و نگهداری شبکه میباشد که پاسخگوی همه نیاز های شماست

ارائه گزارش های کاربردی

ارائه گزارش های منظم  از وضعیت شبکه و اقدامات انجام شده و مشکلات موجود به کارفرما

مفاهیم امنیت شبکه

یکی از مواردی که مدیران سازمان ها و ادارات باید مورد توجه قرار دهند، میزان اطلاع آن ها از اصول و مفاهیم امنیت شبکه است.
با اینکه برون سپاری این مهم به منظور ارتقا امنیت شبکه سازمان امری ضروری است، ولی این نکته حائز اهمیت است که دانستن مفاهیم مهم درباره امنیت شبکه برای مدیران شبکه سازمان ها امری اجتناب ناپذیر است. در ادامه با برخی تهدیدات و راه های مبارزه با آن آشنا خواهید شد.

حملات غیر فعال (Passive) : این حملات در مقابل امنیت شبکه سازمان می باشند که با هدف شناسایی شبکه، شخص نفوذ کننده اقدام به مانیتورینگ شبکه سازمان می کند. از آنجاییکه در این حمله نفوذ کننده هیچ گونه فعالیت خرابکارانه ای انجام نمیدهد تشخیص این نوع از حملات بسیار سخت و دشوار می باشد. برای نمونه یکی از انواع حملات پسیو آن است که نفوذ کننده اقدام به Capture کردن بسته های شبکه داخلی سازمان می کند. نکته امیدوار کننده اینکه این نوع از حملات به آسانی و با رمزنگاری صحیح در زیرساخت شبکه قابل پیشگیری باشد.

حملات فعال (Active) :
در این نوع از حملات، حمله کننده به طور مستقیم حملاتی را روی سرورهای سازمان صورت میدهد و چون حملات به صورت آشکار انجام میگیرد به راحتی قابل مشاهده و مانیتورینگ است. از راهکار های مقابله با این حملات میتوان از راه اندازی فایروال ها (نرم افزاری و سخت افزاری) و همچنین سیستم های IPS نام برد.

حملات داخلی (Close-in) :
در این نوع از حملات نفوذ کننده به صورت فیزیکی به سیستم ها دسترسی پیدا میکند. متاسفانه با دسترسی فیزیکی به سیستم ها تقریبا شخص نفوذ کننده کارهای بسیاری را میتواند انجام دهد وخسارت های جبران ناپذیری به سازمان وارد کند. راه مناسب و منطقی مقابله با این نوع از حملات تأمین امنیت فیزیکی سیستم ها و سرورها است.

حملات خودی (Insider) :
این نوع حملات به شبکه معمولا توسط کاربران داخلی سازمان ها که دسترسی هایی به سیستم ها و ازلاعات دارند انجام میگیرد. سطح دانش و آگاهی این کاربران از شبکه های کامپیوتری به طوری است که می توانند به سیستم ها نفوذ کنند. راهکار جلوگیری از این نوع حملات امنیت در لایه۲ و تمرکز بر روی (Authentication) تصدیق هویت میباشد ضمن اینکه امنیت فیزیکی بایدبه طور کامل تأمین شود.

امنیت شبکه
امنیت شبکه
آیا شبکه کامپیوتری شما پایدار نیست و با مشکل قطعی شبکه روبروست
آیا اطلاعات به صورت جزیره ای نگهداری می شود؟
آیا از سطح دسترسی به اطلاعات کارمندان خود نگرانید؟
آیا نگران آلوده شدن سیستم ها به ویروس ها و از بین رفتن اطلاعات خود هستید؟
مشکلات دستگاه فکس، پرینتر، اسکنر و ... وقت پرسنل را می‌گیرد؟​

راهکارهای امنیت شبکه

مهم ترین مزایای برون سپاری واحد IT

 
 • ارزیابی خطرات و آسیب پذیری ها و آنالیز و تحلیل انتخاب کنترلرهای مناسب
 • بهینه سازی سرور ها ، کلاینت ها ، وب سایت و محیط شبکه سازمان
 • بهینه سازی شبکه های Cache,NAT, Proxy , IP و مسیریابی
 • مشاوره در انتخاب استانداردهای امنیتی مناسب
 • مشاوره در تعریف و به کارگیری خطوط راهنما و دستورالعمل های
 • اجرایی امنیت اطلاعات
 • آموزش در محل و یا به صورت دوره ای در سطوح مختلف
 • آزمایش استحکام سیستم ها با سعی در شکستن آنها

گسترش وابستگی‌های نظام های شغلی به زیر ساخت های مبتنی بر انفورماتیک ، امنیت شبکه یکی از پیشگیری های پر اهمیت، مقوله امنیت اطلاعات است. چون که وجود اشکال در پایه های امنیتی زیرساخت‌های فناوری اطلاعات می‌تواند خسارات غیرقابل جبرانی را به سازمان ها و شرکت ها وارد کند.

با توجه به اینکه مساله امنیت یکی از نیاز های بنیادی و حیاتی در زیر ساخت های فناوری اطلاعات است، مطالعات و تحقیقات گسترده ای توسط ارکان مختلف علمی، نظیر ارکان آکادمیک، ارکان تولیدکنندگان فناوری و … در این مورد انجام شده است.

مطابق با این رویکرد، به جهت افزایش سطح امنیت زیر ساخت جامع فناوری اطلاعات، از راه حل های امنیتی مرتبط، در تمامی سطوح و لایه های معماری فناوری اطلاعات سازمانی استفاده خواهد شد.

همچنین بر اساس استاندارد X.805 و برای تامین امنیت نیاز است که مولفه های امنیتی مربوط به تجهیزات و گروه‌های مختلف اعمال بشوند. بنابراین نیاز به یک لایه بندی میباشد. در این استاندارد سه لایه امنیتی در نظر گرفته شده است که با تعریف لایه های مختلف امنیتی یک راهکار ،سلسله مراتبی برای امن سازی شبکه پیشنهاد شده است.

وظیفه لایه های امنیتی همانند لایه های شبکه ،ارائه سرویس و فعال سازی لایه بالاتر است.

“لایه امنیت زیر ساخت”، “لایه امنیت سرویس” را فعال کرده و این لایه نیز “لایه امنیت کاربرد” را فعال میکند ط. لایه بندی به این صورت انجام می‌شود که هر لایه آسیب پذیری های خاص خود را دارد که این با هدف شناسایی بهتر تهدیدها صورت گرفته.

از شرکت های معتبر در زمینه امنیت شبکه در سطح جهان می توان شرکت سیسکو (CISCO) را نام برد که نام پرآوازه ای در زمینه امنیت شبکه دارد.

پلن شماره 1

 • تعداد سرور : 1
 • تعداد کلاینت : 5
 • ساعت کار حضوری : 3 ساعت
 • ساعت کار ریموت : 10 ساعت
1650000 تومان ماهیانه

پلن شماره 2

 • تعداد سرور : 2
 • تعداد کلاینت : 15
 • ساعت کار حضوری : 10 ساعت
 • ساعت کار ریموت : 30 ساعت
تماس بگیرید ماهیانه

پلن شماره 3

 • تعداد سرور : بیش از 2 عدد
 • تعداد کلاینت : بیش از 25
 • ساعت کار حضوری : بیش از 20 ساعت
 • ساعت کار ریموت : بیش از 40 ساعت
تماس بگیرید ماهیانه

سوالات متداول

به مجموعه اقداماتی که به منظور محفاظت از شبکه های کامپیوتری در برابر حملات داخلی و خارجی انجام می گردد امنیت شبکه گفته میشود.

حفاظت – تشخیص – واکنش

استفاده از نرم افزارهای محافظتی (مانند ضدویروس ها) و به روز نگه داشتن آنها، استفاده از رمز عبور های مناسب، استفاده از دیواره آتش(Firewall)، قطع کردن اتصال به اینترنت در زمان عدم استفاده، پشتیبان گیری از اطلاعات کامپیوتر ( back up)، نصب به روز ترین Update های امنیتی، بررسی ریتمیک امنیت کامپیوتر

دیدگاه‌ها
اشتراک در
اطلاع از
34 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
محسن مرادی خواه

لطفا هزینه بازدید از مجموعه را بفرمایید؟ 2 دفتر در تهران و یک کارخانه در شهرک صنعتی شمس آباد

admin

سلام دوست عزیز بازدید اولیه و کارشناسی از مجموعه ها به صورت کاملاً رایگان انجام خواهد شد. در صورت نیاز میتوانید با پر کردن فرم مشاوره و یا تماس با تلفن های شرکت درخواست بازدید بدهید.

هانیه

سلام شبکه شرکت ما با 40 تا کارمند باج افزار زده. میشه یه راه حل اورژانسی به ما بدید؟ 2500 دلار میخواد تا فایل هارو برگردونه

Admin
پاسخ به  هانیه

با سلام به دلایل حساسیت موضوع قبل از هر اقدامی در شبکه با کارشناسان ما تماس بگیرید. در صورت ریکاوری اطلاعات نیازی به هزینه 2500 دلاری نیست . در غیر این صورت با پذیرفتن ریسک با صاحب باج افزار مذاکره انجام شود.

MOHSEN

برای یک شرکت تولید پروفیل توی شهرک صنعتی نصیر آباد خدمات پشتیبانی شبکه دارید؟ هزینه بازدید و هزینه پشتیبانی را بفرمایید.

Admin
پاسخ به  MOHSEN

سلام روز بخیر بله خدمات پشتیبانی و امنیت شبکه برای همه کسب وکارها قابل انجام است. هزینه بازدید از مجموعه رایگان است وهزینه پشتیبانی با توجه به سیستم ها، سرور و نوع کاربری شما و مدل قرارداد بستگی دارد.لطفا برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان پارمونت تماس بگیرید. 02166972131 داخلی 223

عباسی

خسته نباشید. برای خرید سرور چه چیزایی مهمه . یه راهنمایی میکنید؟

Admin
پاسخ به  عباسی

سلام جناب عباسی بزرگوار با توجه به نرم افزارهای مورد استفاده کاربران، نوع استفاده کاربران، تعداد کاربران و نیاز سازمان شما، نوع سرور شما انتخاب می شود. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت لطفا با شماره 02166972131 داخلی 223 تماس بگیرید.

مجید

سلام شما میتونید پهنای باند یه شرکت تراشکاری رو درست کنید؟

Admin
پاسخ به  مجید

سلام روزتون بخیر آقای مجید. تنظیمات اینترنت ارتباطی با کسب وکار شما نداره و ما تمامی تنظیمات رو برای شما انجام میدیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 02166972131

شاکر دوست

سلام تلفن سانترال و ویپ هم میتونید نصب کنید؟ هزینه نصب و راه اندازیش چقد میشه؟

Admin
پاسخ به  شاکر دوست

سلام جناب شاکردوست بله خدمات سانترال و ویپ به صورت تخصصی انجام میشه. برای اطلاعات بیشتر میتونید با شماره 66972131 تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند.

غلی ساجدی نیا

به صورت حضوری هم پروژه میشه به شما واگذار کرد؟ نیروی ثابت بخوایم میفرستید؟

Admin

سلام جناب ساجدی نیا بله به هر نحو که سازمان شما نیاز به خدمات پشتیبانی باشه ما در خدمت شما هستیم. اگر سوال دیگری دارید میتونید با شماره 66972131 تماس بگیرید. کارشناسان ما در خدمت شما هستند.

احمدی

سلام
میخواستم بدونم شما بکاپ گیری که انجام میدین غیر از سرور کجا دیگه هست ؟
یعنی مثلا توی هارد شرکت هم میشه برامون بکاپ بگیرید یا خیر

ادمین
editor
پاسخ به  احمدی

سلام وقت بخیر
بله ما در داخل سرور ، هارد یا کیس وسیستم خاصی که در مجموعتون باشه بکاپ گیری رو انجام میدیم

tahavi

سلام
اقا ما بسته اینترنتی که داریم برای مجموعه تموم میشه با اینکه حجمش هم خوبه ، من اگر بخوام بدونم کارمندام هر کدوم چقدر از اینترنت استفاده میکنن ؟ این امکان پذیره؟

ادمین
پارمونت
در انتظار تایید
پاسخ به  tahavi

سلام وقت بخیر
بله میتونیم این امکان رو برای شما فراهم کنید تا ریز مصرف کاربران سیستم های داخلیتون رو داشته باشید

پارمونت
در انتظار تایید

سلام وقت بخیر
ما سرعت شبکه مون خیلی مشکل داره ؟ شما خدمات مربوط به رفع کندی شبکه هم انجام میدین ؟ اگر اره شماره میگذارم ( لطفا منتشر نشه شماره در دیدگاه ها) باهم تماس بگیرید

ادمین
پارمونت
در انتظار تایید
پاسخ به  پارمونت

سلام خدمت شما، حتما باهاتون تماس گرفته میشه

م.کوثری

درود
برای انجام کار شبکه ، توی کرج ( یه شرکت با 12 پرسنل ) هم اقدام میکنید؟

ادمین
پارمونت
پاسخ به  م.کوثری

سلام وقت بخیر ، بله درخدمت شما هستیم ، تمایل داشتید تماس بگیرید با کارشناسمون صحبت کنید ، راهنماییتون میکنن

کیوان محمدی

درود، من تماس گرفتم با شماره ای که گذاشتید ، برنداشتید ، ما یه مجموعه هستیم خیابان شریعتی ، چند تا کارمند اضافه کردیم توی یه بخشی برای کار شبکه و اتصال اون میخواستم بپرسم

ادمین
پارمونت
پاسخ به  کیوان محمدی

سلام وقت بخیر
ساعت کاری دفتر تا ساعت 18 هست
در خدمتتون هستیم، شماره تون رو ارسال کنید با شما تماس گرفته میشه برای هماهنگی و انجام کار اگر مایل بودید

روح الله احمدی

سلام
شما کار خرید و بعد تعویض device و مودم هم انجام میدین؟

ادمین
پارمونت
در انتظار تایید

سلام وقت بخیر
بله در خدمت شما هستیم، اگر نیاز باشه کارشناس حضوری هم به مجموعه شما ارسال میشه

م.خدایی

برای از دست رفتن دیتا باید چیکار کرد؟ شما کاری میتونید انجام بدید؟ ما یه بدافزار وارد شبکمون شد ، دیتا ها رو نابود کرد

ادمین
پارمونت
پاسخ به  م.خدایی

سلام، اطلاعات پاک شده تا حدود زیادی از روی هارد های سرور قابلیت ریکاوری دارند و اگر شما بک اپ هم داشته باشید و اون اطلاعات هم از دست رفته باشه میتوان از دیسک هایی که بک اپ گرفته شده اطلاعات رو بازیابی کرد .
برای اینکه این مشکل دیگه برای شما پیش نیاد میتونیم راه ها و پلن هایی رو به شما مشاوره بدیم که در صورت حملات سایبری و یا باج افزار اطلاعاتتون از بین نره

Amiirr

درود ما برای مشکل کندی شبکه و هنگ کردنایی که داره میخوایم ارتقا بدیم سرور رو به مشاوره نیاز داریم ، توی چت پیام دادم پاسخگو نبودید ، شماره میگذارم لطفا تماس بگیرید .

ادمین
پارمونت
در انتظار تایید
پاسخ به  Amiirr

سلام وقت بخیر ، بله چت یه مشکلی داشت که حل شد، حتما کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

ایمان

سلام
توی خدمات شبکه امکان کنترل حجم اینترنت برای کارمند ها هم وجود داره؟ که بفهمیم کی چقدر مصرف کرده؟

ادمین
پارمونت
پاسخ به  ایمان

سلام وقت بخیر ، بله این امکان وجود داره شما میتونید میزان دیتایی که هر یوزر داره در شبکه استفاده میکنه رو متوجه بشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید با کارشناسان پارمونت صحبت کنید

صلاح الدین

پشتیبانی برای اطراف تهران هم انجام میدید یا نه ؟

ادمین
پارمونت
پاسخ به  صلاح الدین

سلام پشتیبانی شبکه در صورت لزوم برای تهران و حومه حضوری ، و برای شهرستان های نزدیک غیر حضوری است