پشتیبانی شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری پارمونت

نگهداری، عیب یابی و رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری شبکه کامپیوتری در حوزه ICT را خدمات پشتیبانی شبکه میگویند. خدمات پشتیبانی شبکه در تهران از نیاز های اصلی مجموعه ها می باشد. این خدمات شامل خدمات اکتیو و پسیو میباشد.در عصر تکنولوژی که انتقال و اشتراک اطلاعات از اهمیت فوق العادی ای برخوردار است.

شبکه های کامپیوتری در تعریفی ساده مانند پیچ و مهره ای میماند که وظیفه اتصال بین همه اجزای کامپیوتری شما را دارد.

 پس اگر میخواهید ارتباط شما پایدار و سریع باشد به یک شرکت پشتیبانی شبکه خوب نیاز دارید.ارائه خدمات ازشبکه های محلی (LAN) تا شبکه های گسترده (WAN) و شبکه های ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) از وظایف پشتیبان شبکه است.

خدمات اکتیو مانند: نصب و پیکر بندی سوییچ، روتر، فایروال، راه اندازی ماشین های مجازی ،انواع سرویس های شبکه (DC ,DHCP ،DNS)، مدیریت پهنای باند اینترنت،مشاوره خرید و نصب و کانفیک سرور و.. میباشد. همچنین خدمات پسیو شبکه شامل نصب و راه اندازی زیر ساخت شبکه نصب ترانکینگ و داکت، کابل کشی و … میباشد. نصب و راه اندازی آنتی ویروس جهت جلوگیری از نفوذ بد افزار ها، جلوگیری از سرقت و خرابی اطلاعات، امنیت ایمیل سازمانی ،جلوگیری از نفوذ سخت افزاری و نرم افزاری از دیگر خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه می باشد.

پشتیبانی شبکه پارمونت

شرکت پشتیبانی شبکه پارمونت ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه نگهداری و پشتیبانی شبکه در تهران است که با درک دغدغه شرکت ها بر اساس سالها تجربه کاری میتواند پاسخ مناسبی به نیاز مجموعه های مختلف (کوچک، متوسط و بزرگ) باشد. تیم تخصصی پارمونت با اندوخته بیش از 20 سال تجربه و انتخاب کارشناسانی زبده و حرفه ای آماده ارائه خدماتی نوین در این حوزه است.
ما با سالها تجربه همکاری با شرکت های مختلف راهکارهای متنوع و به صرفه ای برای شرکت شما خواهیم داشت. استراتژی پارمونت جلوگیری از بروز مشکلات شبکه و حل آن در کوتاه ترین زمان ممکن خواهد بود. شبکه کامپیوتری شما با خدمات پشتیبانی شبکه پارمونت همواره مثل ساعت کار میکند

آیا شبکه کامپیوتری شما با مشکلات زیر مواجه است

آیا شبکه کامپیوتری شما پایدار نیست و با مشکل قطعی شبکه روبروست
آیا اطلاعات به صورت جزیره ای نگهداری می شود؟
آیا از سطح دسترسی به اطلاعات کارمندان خود نگرانید؟
آیا نگران آلوده شدن سیستم ها به ویروس ها و از بین رفتن اطلاعات خود هستید؟
مشکلات دستگاه فکس، پرینتر، اسکنر و ... وقت پرسنل را می‌گیرد؟​

چرا خدمات مناسب پشتیبان شبکه کامپیوتری از ضروریات هر مجموعه است؟

برای اطلاعات بیشتر درباره پشتیبانی و نگهداری شبکه تماس بگیرید

کارشناسان پارمونت آماده هر گونه خدمات در زمینه شبکه های کامپیوتری از را‌ه‌اندازی تا پشتیبانی هستند

مواردی که در بالا گفته شد تنها بخشی از ده ها موردی است که به ما یادآوری می کند، نگهداری و پشتیبانی شبکه از ضروریات هر مجموعه ای است که سهل انگاری در آن می تواند زیان های سخت و جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

هرچند تمامی این دغدغه ها با یک راه حل منطقی قابل حل است!!! انتخاب شرکت مناسب پشتیبان شبکه با پشتیبانی شبکه پارمونت بدون دغدغه به توسعه کسب وکارتان بپردازید.

اگر به موقع تصمیمی جدی برای سپردن شبکه خود به یک شرکت معتبر و باسابقه نگیرید ممکن است سرمایه زیادی (اطلاعات، سخت افزار، نرم افزار) از شما دچار ضرر و زیان شود.

خدمات پارمونت در حوزه پشتیبانی از شبکه کامپیوتری

خدمات اکتیو شبکه

نصب و راه اندازی سرویس های ویندوز سرور، پیکر بندی سوییچ روتر فایروال

پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری

خدمات راه اندازی سرویس های مختلف نرم افزاری و رفع ایرادات سخت افزاری

نصب و راه اندازی آنتی ویروس ها

خدمات نصب و راه اندازی آنتی ویروس ها و فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری و به روزرسانی

مدیریت پهنای باند شبکه

مدیریت و اختصاص اینترنت به کاربران با توجه به نیاز سازمانی و تقسیم پهنای باند موجود

یکپارچه سازی اطلاعات

ارائه راهکار و اجرای عملیات یکپارچه سازی اطلاعات و تهیه نسخه پشتیبان Back Up از داده های سازمان

مشاوره خرید سرور و سخت افزار

مشاوره به کارفرما جهت خرید بهینه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزارهای سازمان

ویژگی های یک شرکت حرفه ای خدمات سخت افزار و نرم افزار پشتیبانی شبکه کامپیوتری

شرکت پشتیبانی شبکه لازم است متناسب با شرایط شرکت های طرف مشتری منعطف باشد. تا بتوانند با آن ها همکاری داشته باشند. و قادر به ادامه حیات شرکت در حوزه ی شبکه باشند. اگر مشتریان رضایت کافی از عملکرد یک شرکت پشتیبانی شبکه نداشته باشند ممکن است به مرور اعتبار خود را نزد مشتریان از دست دهند. برخی از ویژگی های شرکت های پشتیبانی شبکه معتبر را در ادامه میخوانید.
تخصص شبکه

تخصص (Specialty)

یک شرکت خدمات پشتیبانی شبکه اصطلاحاً باید تمام تخصص های شبکه را داشته باشد  تا مطابق با نیاز کسب‌وکارهای مختلف خدمات فنی ارائه دهد. از تخصص‌های لازم می‌توان مایکروسافت، لینوکس، سیسکو، ویپ و … اشاره کرد.

تجربه بالا

تجربه بالا (Experience)

تجربه سرعت تشخیص مشکل را افزایش می‌دهد.

نیروی متخصص در زمینه های مختلف

دارا بودن نیروی متخصص در تمامی حوزه های شبکه (Skilled technician)

به این نکته توجه داشته باشید که تخصص‌های ویندوز، مایکروسافت، لینوکس، سیسکو، ویپ، تعمیر سیستم های کامپیوتری و خرید تجهیزات مورد نیاز سازمان ها  در حیطه توانایی یک فرد نیست. پس لازم است که یک تیم متشکل از متخصصین با توانایی‌های مختلف باهم کار کنند..

روحیه کار تیمی در پشتیبان شبکه

روحیه کار تیمی (team work)

از آنجایی که در پشتیبانی شبکه تخصص های بسیاری وجود دارد. لازم است که تمامی کارشناسان شبکه با یک دیگر نهایت تعامل را داشته باشند. چرا که تمامی کارهای شبکه به صورت زنجیروار به یک دیگر مرتبطند.

اخلاق حرفه ای در پشتیبانی شبکه

اخلاق حرفه ای (work ethics)

کارشناسان شبکه در یک سازمان ممکن است با تمامی کارمندان در ارتباط باشند از این رو لازم است از حسن اخلاق برخوردار باشند.

تعرفه مناسب برای پشتیبانی از شبکه

تعرفه مناسب و منطقی (Tariff)

خدمات پشتیبانی شبکه نه‌تنها بر کل اینترنت، بلکه در تنظیم و مدیریت کردن شبکه‌هایی که آن را تشکیل می‌دهند نیزموثر است. شما می‌توانید با انتخاب مناسب‌ترین هزینه نگهداری کامپیوتر، مشکلات شبکه‌های کامپیوتری خود را برطرف کنید

در دسترس بودن

در دسترس بودن (Availability)​

پشتیبان شبکه به‌صورت ۷/۲۴ باید در دسترس بوده تا بتواند مسائل کلاینت‌های شبکه را حل کند.

قرارداد با شرکت ها معتبر

قرارداد با شرکت های معتبر

تجربه همکاری با شرکت های بزرگ و معتبر نشان دهنده این است که شرکت پشتیبانی شبکه از قابلیت های فنی بالایی برخوردار است. از این رو مورد تایید شرکت های معتبر قرار گرفته است.

مدیریت بحران در مشکلات شبکه

مدیریت شرایط بحرانی (Manage difficult situations)

هنگام سرقت، سیل، زلزله، آتش سوزی، نفوذ و هک مدیر و رهبر سازمان قطعا در ابتدای بحران با پشتیبان شبکه سازمان تماس گرفته و تیم پشتیبانی را فرا خواهد خواند تا در سریع ترین زمان ممکن به جلوگیری از آسیب بیشتر بپردازند. تیم پشتیبانی باید بنا بر تجربه بالا توانایی مدیریت و حل مسائل در شرایط بحرانی را داشته و بهترین راه حل ها را پیدا کند.

مشاوره تخصصی

مشاوره (Consulting)

بدیهی است که تصمیم‌گیرنده اساسی برای زیرساخت‌های فنی سازمان مدیران آن هستند. ازاین‌رو متخصص پشتیبانی شبکه باید در مسائل مربوط به پسیو و اکتیو شبکه به مدیران سازمان بهترین گزینه‌ها را ارائه دهد.

چرا از خدمات پشتیبانی شبکه پارمونت استفاده کنیم؟

پارمونت با به کارگیری دانش و تخصص کارشناسان خود، با تسلط کامل بر روی صفر تا صد مراحل نصب و راه‌ اندازی شبکه‌ های داخلی سبب خواهد شد که مشتریان بدون هیچ نگرانی بابت راه اندازی شبکه، طراحی، زیر ساخت، کابل کشی و … روی فعالیت ‌های خود تمرکز کنند

از مهم ترین معیارهای انتخاب یک شرکت مناسب برای نگهداری شبکه حسن سابقه آن شرکت است. شما می توانید قبل از انتخاب ما با مشتریان چندین ساله ما که شرکت های معتبر و مطرحی نیز هستند آشنا شوید.

بیش از 21 سال تجربه

سالها در حوزه پشتیبانی شبکه و ICT کسب تجربه کرده ایم تا همراه شما باشیم

ارائه خدمات با استاندارد های بین المللی

ارائه خدمات منطبق بر استانداردهای ITIL، ISMS و ISO 9001

تیم متخصص و مجرب

تیم ما متشکل از برترین متخصصان حوزه پشتیبانی و نگهداری شبکه میباشد که پاسخگوی همه نیاز های شماست

ارائه گزارش های کاربردی

ارائه گزارش های منظم از وضعیت شبکه و اقدامات انجام شده و مشکلات موجود به کارفرما

خدمات نگهداری و پشتیبانی ICT(پشتیبان شبکه)

در موارد محدود نیاز است که کارشناسان با مراجعه حضوری اقدام به حل مشکل نماید. مشکلات به وجود آمده که از طریق تلفنی یا ریموت حل نشده باشند، با مراجعه حضوری و بررسی دقیق به طور قطعی حل خواهد شد. در موارد محدود نیاز است که کارشناسان با مراجعه حضوری اقدام به حل مشکل نماید. مشکلات به وجود آمده که از طریق تلفنی یا ریموت حل نشده باشند، با مراجعه حضوری و بررسی دقیق به طور قطعی حل خواهد شد.

در موارد محدود نیاز است که کارشناسان با مراجعه حضوری اقدام به حل مشکل نماید. مشکلات به وجود آمده که از طریق تلفنی یا ریموت حل نشده باشند، با مراجعه حضوری و بررسی دقیق به طور قطعی حل خواهد شد.

خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه

در مجموع می توان گفت که اگر در هر مجموعه و سازمانی که که بیش از یک سیستم کامپیوتری وجود دارد، نیاز به اشتراک گذاری دیتا می باشد در نتیجه استفاده از شبکه های کامپیوتری ضروری و الزامی است. افزون بر اینکه اشتراک گذاری سخت افزارهای سازمانی مانند پرینتر ، اسکنر و …. از دلایل اصلی و مهم راه اندازی شبکه در  کسب و کارها میباشد. با فرض اینکه یک سیستم کامپیوتری به تنهایی می تواند مفید باشد، چندین رایانه به صورت شبکه، کارایی  بیشتر و بهینه تری خواهند داشت. میتوان نتیجه گرفت که صرفه جویی در منابع و تجمیع و کنترل اطلاعات از اهداف اصلی راه اندازی شبکه کامپیوتری در سازمان ها و کسب و کارها محسوب می شود.

چرا از نیروی خود برای نگهداری و پشتیبانی شبکه کامپیوتری استفاده نکنیم؟

این سؤالی که در ذهن مدیران مطرح است. دلایل مختلف و قانع کننده ای برای این سؤال مطرح است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 • نیرویی با تخصص های مختلف نیاز داریم ؛ با توجه به گستردگی خدمات شبکه نگهداری شبکه و وجود تخصص های مختلف مانند میکروتیک، مایکروسافت، پشتیبانی ویپ، دوربین مداربسته و… در این حوزه یافتن نیرویی که تخصص کافی در همه این امور داشته باشد کاری بسیار سخت است. معمولاً افراد بسیار کمی که همه این تخصص ها رادارند ترجیح می دهند به صورت آزاد کار کنند.
 • حقوق بالا: برفرض یافتن چنین نیرویی او حتماً درخواست حقوق بالایی خواهد داشت که به احتمال زیاد از مبلغ قرارداد با یک شرکت پشتیبانی شبکه بیشتر خواهد بود. لذا استخدام چنین نیرویی صرفه اقتصادی نخواهد داشت.
 • وابستگی سازمان به یک نفر: شاید مهم تر از موارد 1 و 2 این موضوع باشد که شرکت شما با استخدام یک نیروی متخصص به اصطلاح تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد چیده است. فرض کنید براثر یک اختلاف مانند اضافه کار که شما با آن موافقت نکرده اید، کارشناس IT اقدام به ترک ناگهانی و یا بدتر از آن اخلال در دستگاه ها و اطلاعات شما نماید.
  در این شرایط شما مجبور هستید با تمام شرایط نیرو کنار آمده و هر امتیازی که نیاز است به او بدهید. درحالی که شرکت معتبر پشتیبانی شبکه با قرارداد رسمی قابل پیگیری، تعهد دارد به بهترین شکل ممکن از شبکه شما مراقبت و حفاظت نماید.

حالا که با اهمیت شبکه و لزوم برون سپاری آن آشنا شدیم سؤال مهم این است که یک شرکت پشتیبانی در زمینه نگهداری شبکه باید چه صلاحیت هایی داشته باشد؟

چرا برون سپاری؟

مهم ترین مزایای برون سپاری واحد IT

 • صرفه جویی در هزینه ها با حذف هزینه استخدام کارشناس IT
 • صرفه جویی در زمان
 • بهره منابع داخلی سازمان ها
 • تسریع فرآیند توسعه و یا تغییر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • تسریع فرآیند سازمان دهی مجدد درون سازمانی
 • خدمات منعطف برحسب نیاز سازمان ها
 • بهره مندی از خدمات تخصصی
 • بهره مندی از باکیفیت ترین خدمات در حوزه IT
 • دسترسی به آخرین فناوری ها و تکنولوژی ها در حوزه IT
 • آسودگی، آرامش خاطر و تمرکز بر کسب وکار شخصی

اما در حالت کلی می توان گفت در شرکت پارمونت که نصب و پیاده‌ سازی شبکه‌ و همچنین راه اندازی شبکه ‌های درون سازمانی به‌صورت کلی در دو مدل ارائه می شوند.

خدمات اجرا و نگهداری پسیو شبکه ( زیرساخت و سخت افزار شبکه) 
خدمات اکتیو شبکه ( نرم افزارها و سرویس ‌های شبکه)

نظرات کاربرانی که از خدمات سایت پارمونت استفاده کرده اند

پلن شماره 1

 • تعداد سرور : 1
 • تعداد کلاینت : 5
 • ساعت کار حضوری : 3 ساعت
 • ساعت کار ریموت : 10 ساعت
2590000 تومان ماهیانه

پلن شماره 2

 • تعداد سرور : 2
 • تعداد کلاینت : 10
 • ساعت کار حضوری : 6 ساعت
 • ساعت کار ریموت : 20 ساعت
5160000 تومان ماهیانه

پلن شماره 3

 • تعداد سرور : 3
 • تعداد کلاینت : 20
 • ساعت کار حضوری : 12+ ساعت
 • ساعت کار ریموت : 40+ ساعت
9500000 تومان ماهیانه

قرارداد پشتیبانی شبکه

از مسائل بسیار مهم و ضروری در برون سپاری خدمات شبکه کامپیوتری، قرارداد پشتیبانی شبکه می باشد. شما میبایست به طور واضح و شفاف و با جزییات خدماتی را که قرار است از شرکت پشتیبام خود دریافت میکنید را ذکر نمایید. از جمله این موارد ساعات حضور و پشتیبانی ریموتی، تعداد سرور ها و کلاینت ها، مدت زمان پاسخگویی و .. میباشد. برای آشنایی بیشتر لطفا نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه را مطالعه بفرمایید.

 

در پایان مروری کنیم بر خدمات ارائه شده توسط شرکت پشتیبانی شبکه پارمونت: مشاوره و طراحی و اجرای خدمات پسیو شبکه، راه اندازی اتاق سرور، خدمات نصب تجهیزات شبکه ، ترانکینگ، خدمات اکتیو شبکه شامل :مشاوره خرید سرور و تجهیزات شبکه، راه  اندازی و پیکر بندی روتر سوییچ و فایروال، نصب و راه اندازی ویندوز سرور و نرم افزار های آن، خرید و راه اندازی آنتی ویروس تحت شبکه، راه اندازی سیستم تلفنی سانترال، نصب و راه اندازی تلفن ویپ، اجرای مجازی سازی (VMware , Citrix) کنترل پهنای باند شبکه، سطوح دسترسی کاربران به اطلاعات و…

سوالات متداول

خیر بازدید از مجموعه شما و کارشناسی و ارائه پروپوزال کاملا رایگان می باشد

بعد از بازدید و کارشناسی اولیه با توجه به نیاز کارفرما و حجم کار تعرفه (منصفانه) محاسبه و اعلام میگردد.

بله با توجه به نوع کار و نیاز کارفرما ممکن است پشتیبانی فقط به صورت ریموت باشد

یک پشتیبان شبکه، امنیت اطلاعات را فراهم کرده و شبکه را از شر ویروس‌ها و بدافزارها در امان نگه می‌دارد.

پشتیبانی شبکه به شما این اطمینان را می‌دهد که تمام دستگاه‌ها، سخت‌افزارها و نرم‌افزارها سازگار و کارآمد هستند. از دیگر مزایای پشتیبانی شبکه می‌توان به اطمینان یافتن از شلوغ نبودن شبکه برای راحتی کار همه کاربران، اشاره نمود. در نهایت هدف از پشتیبانی، حمایت از افراد است که از آن تجهیزات استفاده می‌کنند. این قسمت مهم‌ترین بخش پشتیبانی شبکه است.

 
دیدگاه‌ها
اشتراک در
اطلاع از
34 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
محسن مرادی خواه

لطفا هزینه بازدید از مجموعه را بفرمایید؟ 2 دفتر در تهران و یک کارخانه در شهرک صنعتی شمس آباد

admin

سلام دوست عزیز بازدید اولیه و کارشناسی از مجموعه ها به صورت کاملاً رایگان انجام خواهد شد. در صورت نیاز میتوانید با پر کردن فرم مشاوره و یا تماس با تلفن های شرکت درخواست بازدید بدهید.

هانیه

سلام شبکه شرکت ما با 40 تا کارمند باج افزار زده. میشه یه راه حل اورژانسی به ما بدید؟ 2500 دلار میخواد تا فایل هارو برگردونه

Admin
پاسخ به  هانیه

با سلام به دلایل حساسیت موضوع قبل از هر اقدامی در شبکه با کارشناسان ما تماس بگیرید. در صورت ریکاوری اطلاعات نیازی به هزینه 2500 دلاری نیست . در غیر این صورت با پذیرفتن ریسک با صاحب باج افزار مذاکره انجام شود.

MOHSEN

برای یک شرکت تولید پروفیل توی شهرک صنعتی نصیر آباد خدمات پشتیبانی شبکه دارید؟ هزینه بازدید و هزینه پشتیبانی را بفرمایید.

Admin
پاسخ به  MOHSEN

سلام روز بخیر بله خدمات پشتیبانی و امنیت شبکه برای همه کسب وکارها قابل انجام است. هزینه بازدید از مجموعه رایگان است وهزینه پشتیبانی با توجه به سیستم ها، سرور و نوع کاربری شما و مدل قرارداد بستگی دارد.لطفا برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان پارمونت تماس بگیرید. 02166972131 داخلی 223

عباسی

خسته نباشید. برای خرید سرور چه چیزایی مهمه . یه راهنمایی میکنید؟

Admin
پاسخ به  عباسی

سلام جناب عباسی بزرگوار با توجه به نرم افزارهای مورد استفاده کاربران، نوع استفاده کاربران، تعداد کاربران و نیاز سازمان شما، نوع سرور شما انتخاب می شود. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت لطفا با شماره 02166972131 داخلی 223 تماس بگیرید.

مجید

سلام شما میتونید پهنای باند یه شرکت تراشکاری رو درست کنید؟

Admin
پاسخ به  مجید

سلام روزتون بخیر آقای مجید. تنظیمات اینترنت ارتباطی با کسب وکار شما نداره و ما تمامی تنظیمات رو برای شما انجام میدیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 02166972131

شاکر دوست

سلام تلفن سانترال و ویپ هم میتونید نصب کنید؟ هزینه نصب و راه اندازیش چقد میشه؟

Admin
پاسخ به  شاکر دوست

سلام جناب شاکردوست بله خدمات سانترال و ویپ به صورت تخصصی انجام میشه. برای اطلاعات بیشتر میتونید با شماره 66972131 تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند.

غلی ساجدی نیا

به صورت حضوری هم پروژه میشه به شما واگذار کرد؟ نیروی ثابت بخوایم میفرستید؟

Admin

سلام جناب ساجدی نیا بله به هر نحو که سازمان شما نیاز به خدمات پشتیبانی باشه ما در خدمت شما هستیم. اگر سوال دیگری دارید میتونید با شماره 66972131 تماس بگیرید. کارشناسان ما در خدمت شما هستند.

احمدی

سلام
میخواستم بدونم شما بکاپ گیری که انجام میدین غیر از سرور کجا دیگه هست ؟
یعنی مثلا توی هارد شرکت هم میشه برامون بکاپ بگیرید یا خیر

ادمین
editor
پاسخ به  احمدی

سلام وقت بخیر
بله ما در داخل سرور ، هارد یا کیس وسیستم خاصی که در مجموعتون باشه بکاپ گیری رو انجام میدیم

tahavi

سلام
اقا ما بسته اینترنتی که داریم برای مجموعه تموم میشه با اینکه حجمش هم خوبه ، من اگر بخوام بدونم کارمندام هر کدوم چقدر از اینترنت استفاده میکنن ؟ این امکان پذیره؟

ادمین
پارمونت
در انتظار تایید
پاسخ به  tahavi

سلام وقت بخیر
بله میتونیم این امکان رو برای شما فراهم کنید تا ریز مصرف کاربران سیستم های داخلیتون رو داشته باشید

پارمونت
در انتظار تایید

سلام وقت بخیر
ما سرعت شبکه مون خیلی مشکل داره ؟ شما خدمات مربوط به رفع کندی شبکه هم انجام میدین ؟ اگر اره شماره میگذارم ( لطفا منتشر نشه شماره در دیدگاه ها) باهم تماس بگیرید

ادمین
پارمونت
در انتظار تایید
پاسخ به  پارمونت

سلام خدمت شما، حتما باهاتون تماس گرفته میشه

م.کوثری

درود
برای انجام کار شبکه ، توی کرج ( یه شرکت با 12 پرسنل ) هم اقدام میکنید؟

ادمین
پارمونت
پاسخ به  م.کوثری

سلام وقت بخیر ، بله درخدمت شما هستیم ، تمایل داشتید تماس بگیرید با کارشناسمون صحبت کنید ، راهنماییتون میکنن

کیوان محمدی

درود، من تماس گرفتم با شماره ای که گذاشتید ، برنداشتید ، ما یه مجموعه هستیم خیابان شریعتی ، چند تا کارمند اضافه کردیم توی یه بخشی برای کار شبکه و اتصال اون میخواستم بپرسم

ادمین
پارمونت
پاسخ به  کیوان محمدی

سلام وقت بخیر
ساعت کاری دفتر تا ساعت 18 هست
در خدمتتون هستیم، شماره تون رو ارسال کنید با شما تماس گرفته میشه برای هماهنگی و انجام کار اگر مایل بودید

روح الله احمدی

سلام
شما کار خرید و بعد تعویض device و مودم هم انجام میدین؟

ادمین
پارمونت
در انتظار تایید

سلام وقت بخیر
بله در خدمت شما هستیم، اگر نیاز باشه کارشناس حضوری هم به مجموعه شما ارسال میشه

م.خدایی

برای از دست رفتن دیتا باید چیکار کرد؟ شما کاری میتونید انجام بدید؟ ما یه بدافزار وارد شبکمون شد ، دیتا ها رو نابود کرد

ادمین
پارمونت
پاسخ به  م.خدایی

سلام، اطلاعات پاک شده تا حدود زیادی از روی هارد های سرور قابلیت ریکاوری دارند و اگر شما بک اپ هم داشته باشید و اون اطلاعات هم از دست رفته باشه میتوان از دیسک هایی که بک اپ گرفته شده اطلاعات رو بازیابی کرد .
برای اینکه این مشکل دیگه برای شما پیش نیاد میتونیم راه ها و پلن هایی رو به شما مشاوره بدیم که در صورت حملات سایبری و یا باج افزار اطلاعاتتون از بین نره

Amiirr

درود ما برای مشکل کندی شبکه و هنگ کردنایی که داره میخوایم ارتقا بدیم سرور رو به مشاوره نیاز داریم ، توی چت پیام دادم پاسخگو نبودید ، شماره میگذارم لطفا تماس بگیرید .

ادمین
پارمونت
در انتظار تایید
پاسخ به  Amiirr

سلام وقت بخیر ، بله چت یه مشکلی داشت که حل شد، حتما کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

ایمان

سلام
توی خدمات شبکه امکان کنترل حجم اینترنت برای کارمند ها هم وجود داره؟ که بفهمیم کی چقدر مصرف کرده؟

ادمین
پارمونت
پاسخ به  ایمان

سلام وقت بخیر ، بله این امکان وجود داره شما میتونید میزان دیتایی که هر یوزر داره در شبکه استفاده میکنه رو متوجه بشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید با کارشناسان پارمونت صحبت کنید

صلاح الدین

پشتیبانی برای اطراف تهران هم انجام میدید یا نه ؟

ادمین
پارمونت
پاسخ به  صلاح الدین

سلام پشتیبانی شبکه در صورت لزوم برای تهران و حومه حضوری ، و برای شهرستان های نزدیک غیر حضوری است