طراحی سایت

کسب و کار خود را رشد دهید

یکی از مهم ترین عوامل رشد و پیشرفت یک سازمان وجود یک شبکه و زیرساخت مجهز است

ارائه خدمات طراحی سایت با بالاترین کیفیت و بازدهی

اگر شما جز افراد زیر هستید!

راه حل شما داشتن یک وب سایت حرفه‌ای است

مزایای داشتن یک وب سایت حرفه‌ای

بدیهی است که طراحی درگاه اینترنتی نقش بسیار مهمی در جذب مشتری و بازاریابی الکترونیک دارد. سایت شما درگاهی برای ارتباط مجازی میان شما و مشتریان اینترنتی است. یک وب سایت اینترنتی هنگامی موفق خواهد بود که بر مبنای علمی و اصول حرفه ای طراحی شود. بدین ترتیب به وسیله آن شما خواهید توانست کاربرانی دائمی را جذب کرده و باگذشت زمان رشد و پیشرفت داشته باشید.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت خبری

طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی‌ها

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت مجله اینترنتی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت ورزشی

ویژگی‌های یک سایت حرفه‌ای

چند موضوع در طراحی سایت از ویژگی های برتر محسوب می شوند

ریسپانسیو یا واکنش گرایی سایت :

واکنش گرایی قابلیتی است در طراحی وب سایت که رسانه بارگذاری شده را با سایز نمایشگر تطبیق می دهد. همه ما تاکنون با سایت یا وبلاگ هایی مواجه شده ایم که سایز و اندازه فونت یا تصویر با نمایشگر موبایل یا تبلت هماهنگ نیست؛ یعنی شما برای تعامل راحت تر با سایت مجبور به zoomin و zoomout هستید.

با تکنولوژی طراحی ریسپانسیو این مسئله حل خواهد شد. این تکنولوژی سایت را برای ابعاد مختلف و البته متعارف تلفن همراه و تبلت هماهنگ می کند. بدین ترتیب با تغییر اندازه صفحه خواهید دید که فونت، تصاویر و لینک ها در ابعاد و اندازه درست هستند و شما به راحتی آن ها را می بینید.

داینامیک بودن سایت :

در آخرین بررسی ها توسط strangeloop یک ثانیه تأخیر در سرعت بالا آمدن سایت باعث کاهش 16% رضایت مشتری، کاهش 11% بازدید صفحات سایت و کاهش 7% آمار فروش شود. پس یک سایت حرفه ای با بالاترین سرعت ممکن بارگذاری می شود.

امنیت سایت :

به مجموعه اقدامات و فرآیندهایی که با رعایت و انجام آن ها میزان نفوذپذیری سایت به صفر نزدیک می شود امنیت سایت گفته می شود.

قابلیت توسعه دهی :

در ایران بسیاری تصور می کنند که توسعه وب سایت با طراحی وب سایت یک موضوع هستند؛ اما در اصل توسعه سایت کد نویسی برای افزایش قابلیت های سایت است. برای درک بهتر به مثال زیر توجه کنید. به عنوان یک موثر (influencer) مشغول تولید محتوا در سایت خود هستید. حال لازم است مطابق محتوای تولیدشده محصولات را نیز به فروش برسانید. لذا باید به سایت خود یک فروشگاه اضافه کنید. این زمانی ممکن است که طراح سایت از کدهای قابل توسعه در طراحی سایت استفاده کرده باشد.

سرعت سایت :

در آخرین بررسی ها توسط strangeloop یک ثانیه تأخیر در سرعت بالا آمدن سایت باعث کاهش 16% رضایت مشتری، کاهش 11% بازدید صفحات سایت و کاهش 7% آمار فروش شود. پس یک سایت حرفه ای با بالاترین سرعت ممکن بارگذاری می شود.

مزیت های طراحی یک وب سایت حرفه ای

کاهش هزینه های جاری :

از مهم ترین مزیت های طراحی وب سایت کاهش هزینه های جاری است. اگر وب سایت به خوبی طراحی و راه اندازی شده باشد. کاربران را به مشتری تبدیل خواهد کرد. پس می توان نتیجه گرفت که نه تنها به کاهش هزینه ها منجر می شود که در مدت زمان کوتاهی باعث سودهی نیز می شود.

قابلیت دسترسی بالا

اینترنت باعث می شود که سایت شما شعبه بین الملل کسب وکارتان باشد. بدین ترتیب همه مردم جهان به وب سایت شما دسترسی خواهند داشت.

بازاریابی

این روزها موتورهای جستجو کار را برای یافتن برترین های هر صنف راحت تر کرده اند. ازاین رو اگر شما در کار خود بهترین باشید و این را در ویترین کسب وکار خود (سایت) نمایش دهید بازاریابی گسترده ای خواهید داشت.

دسترسی آسان

ازآنجایی که همه مردم بسیار پرمشغله هستند به دنبال راه هایی آسان تر به جای خرید حضوری هستند؛ مثل خرید اینترنتی. پس طراحی یک سایت حرفه ای موجب رشد درآمد شما خواهد شد.

اعتبار کسب و کار

وب سایت هویت مجازی کسب وکار شما محسوب می شود. پس اگر به درستی طراحی شده باشد اعتبار کسب وکار شما را افزایش خواهد داد

اطلاع رسانی سریع

سایت شما موثق ترین منبع برای اطلاع رسانی در حوزه کسب وکار شما هست. شما می توانید در سایت خود آخرین اخبار از کسب وکار یا محصولات را بارگذاری کنید.

تبلیغات

افزایش کاربران اینترنتی درگاه های اینترنتی را تبدیل کرده است به بهترین مکان برای تبلیغات. اگر درگاه اینترنتی شما کاربران و بازدیدکنندگان بسیاری داشته باشد. شرکت های مختلف برای تبلیغات به شما مراجعه خواهند کرد. بدین ترتیب شما نیز با تبلیغ برای دیگر شرکت ها توسعه پیدا می کنید.

درآمدزایی

درآمدزایی مهم ترین انگیزه در جامعه جهانی برای اشتغالی و کسب وکار است. وب سایت ها قادرند با کسب درآمد بقای خود را تضمین کنند.

فاکتورهای مهارتی مؤثر در طراحی وب سایت

هدف از ساخت وب سایت تجاری رونق کسب وکار است، پس لازم است چیدمان سایت خود را به گونه ای انجام دهیم که کاربران را به سمت محصولات و خدمات ما هدایت شوند.

لازم است که محتوای سایت خود را بهینه کنیم و اصول نوشتاری را رعایت کنیم. همچنین فونت های زیبا در حفظ کاربران در سایت کمک ویژه ای می کند.
خوب است از رنگ های جذاب و چشم نواز در نمای سایت خود بهره ببریم. همچنین از شلوغ کردن بیش ازحد صفحات وب سایت بپرهیزیم و فضایی فراهم کنیم که کاربران به راحتی با وب سایت ما در تعامل باشد.
عموماً کاربران به دنبال محصول یا خدمات خاصی هستند، پس لازم است در وب سایت خود نوار مسیر برای کاربران ایجاد کنیم که دسترسی راحت تری داشته باشند.
داخل وب سایت اطلاعات خود را مانند شماره تماس، آدرس، رزومه و نمونه کارهای قبلی و… وارد کنیم تا اعتماد کاربر را جلب کنیم.
طراحی سایت

مراحل طراحی وب سایت

در جلسه اول هدف و جامعه هدف باید توسط کارفرما مشخص شود. مشخص بودن و جامعه هدفش به پیمانکار طراحی کمک می کند در طراحی گرافیکی و چیدمان بخش های مختلف سایت، استانداردهای لازم را رعایت کنند.

همچنین دو تا سه هدف برای پروژه تعیین می شود که شرکت پیمانکار بعد از بررسی های اولیه دید بهتری به پروژه داشته باشند و تصمیم دقیق تر و درست تری بگیرند. در این جلسه در مورد خرید دامنه وب سایت و شرکت میزبانی از وب سایت مشاوره داده می شود و کارفرما بادید بهتری برای خریدهاست و نام آن اقدام می کند.

در ادامه کارفرما و پیمانکار به همراهی یکدیگر وضعیت رقبا را بررسی می کنند. لازم است امکاناتی باید در سایت جایگذاری شود در جلسات قبل از شروع طراحی مطرح شود و حتی نام و لینک سایت های رقبا هم به گروه طراحی داده شود تا بتوان آن تحلیل و بررسی کرد. این کار در برآورد دقیق میزان هزینه و زمان لازم برای تحویل پروژه بسیار مهم است. لذا لازم است قبل از شروع پروژه همه موارد بررسی تصمیم گیری شود.

پس از بررسی های درخواست های کارفرما لازم است که گروه طراحی زمان لازم برای طراحی ui و ux و backend را محاسبه کرده و اعلام کند. پس از برآورد زمان لازم برای طراحی هزینه ها نیز مشخص می گردد. پس ازآن دو طرف اقدام به عقد قرارداد می کنند. ما در تلاش هستیم ذر راستای جلب نظر مشتریان گرامی مناسب ترین قیمت را ضمن بالاترین کیفیت در طراحی سایت در نظر بگیریم. در مورد هزینه نیز بیشترین تعامل با مشتری صورت می گیرد.
در این مرحله گروه طراحی وب سایت آغاز به تعریف پروژه می کند هر گروه طراحی سایت باید قبل از شروع پروژه دقیقه بداند که از آن پروژه چه هدفی دارد. این مسئله در صفحات اینترنتی شرکتی و سازمانی بسیار اهمیت دارد زیرا در این سایت ها اعتبار و هویت برند آن ها دارای پیغامی است که باید از طریق بستر مجازی به کاربران انتقال داده شود. هنگامی که هدف این صفحه برای کاربران واضح باشد گروه طراحی می تواند تصمیم بگیرد که با چه وسیله ای هدف را به کاربران برساند و باعث نزدیکی هرچه بیشتر کاربر و وب سایت شود.
طراحی گرافیکی سایت طبق نیازهای مطرح شده کارفرما انجام می شود در این مرحله تمام صفحات به صورت گرافیکی طراحی گردیده و چیدمان آن انجام می شود و در جلسه ای با حضور کارفرما تغییرات لازم اعم از رنگ و فونت و چیدمان با مشاوره های تخصصی تیم طراحی اعمال می شود تا به یک طرح نهایی واحد برسند. پس ازآن طرح به تائید نهایی توسط شرکت کارفرما می رسد.
در این مرحله کار طراحی گرافیکی به پایان رسیده و به کد تبدیل خواهد شد. درگاه اینترنتی در این حالت فقط یک عکس از یک صفحه است؛ اما پس از تبدیل طرح به کد توسط برنامه نویسان این عکس تبدیل به یک وب سایت می شود و یک آدرس اینترنتی دارد. به معنای دیگر با جستجو در اینترنت قابل یافتن است. بعد از تائید طرح از جانب کارفرما backend سایت نیز طراحی می شود تا بدین ترتیب وب سایت یک پنل مدیریت داشته باشد. پنل مدیریت یک سیستم برای مدیریت محتوای داخل سایت است تا بدین گونه مدیر سایت بتواند عکس و محتوای مناسب را درون آن بارگذاری کند. هرچه پنل کاربری طراحی شده در backend سایت قوی تر باشد ادمین دسترسی بیشتری به آن خواهد داشت.
در این مرحله رابط کاربری گرافیکی یعنی آنچه کاربر در صفحه می بیند کد نویسی شده و اجرا می شود.
در این مرحله محتوای موردنیاز بستر مجازی زیر نظر شرکت کارفرما در آن بارگذاری می شود. درواقع کارفرما مطالب و محتوای ثابت درگاه اینترنتی را به تیم طراحی ارائه می کند و این مطالب توسط تیم بارگذاری می شوند. این مطالب شامل درباره ما، تماس با ما و اطلاعات این چنینی است. ناگفته نماند که حین بارگذاری مطالب در وب سایت هم زمان به رابط شرکت کارفرما نحوه بارگذاری مطالب نیز آموزش داده می شود.
در این مرحله توسعه دهندگان سایت درنهایت دقت تمامی صفحات و جزئیات آن را بررسی می کند تا بدین گونه از ایرادات احتمالی باخبر شود. سپس اقدام به رفع ایرادات احتمالی موجود خواهد کرد.
پس از باگ گیری حال زمان تحویل وب سایت به کارفرما فرارسیده است. در این مرحله تمام آموزش های لازم به کارفرما برای استفاده آسان از آن داده می شود.
پس از تحویل پروژه، گروه طراحی اگر استانداردهای کد نویسی را به درستی رعایت کرده باشد موظف است که از امنیت و محتوا و توسعه دهی سایت را به صورت لحظه ای تا چندین ماه پشتیبانی کند؛ زیرا که تیم طراح به کاری که کرده است اطمینان دارد.

چرا از خدمات پارمونت استفاده کنیم؟

ما با شناخت و ارزیابی نیازها و خواسته های مشتریان خود و مطالعه و کارشناسی دقیق بر روی این نیازها، راه حلی یکپارچه و جامع با استفاده از تجربه و تخصص مدیران و خلاقیت بالا و طراحی خاص و منحصربه فرد طراحان وب سایت در جهت رشد مشتریان خود ارائه خواهیم داد. 

از مهم ترین معیارهای انتخاب یک شرکت مناسب برای نگهداری شبکه حسن سابقه آن شرکت است. شما می توانید قبل از انتخاب ما با مشتریان چندین ساله ما که شرکت های معتبر و مطرحی نیز هستند آشنا شوید.

اگر مایل هستید درباره بهترین شرکت طراحی سایت هم بیشتر بدانید ، پیشنهاد می کنیم مطلب مربوط به آن را در سایت پارمونت مطالعه کنید.

بیش از 21 سال تجربه

ارائه خدمات با استاندارد های بین المللی

تیم متخصص و مجرب

ارائه گزارش های کاربردی

ارائه گزارش های منظم  از وضعیت شبکه و اقدامات انجام شده و مشکلات موجود به کارفرما

تأثیر بهینه سازی seo (درگاه اینترنتی)

چرا به طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی برای رشد کسب وکار خود نیاز دارید؟

وب سایت، امکان حضور هر شخص، مجموعه، شرکت و سازمان را در دنیای وب فراهم می کند. داشتن وب سایت مانند داشتن یک مغازه، فروشگاه و یا مکانی است که دارای هیچ محدودیت مکانی و زمانی نیست و در دسترس کل جهان می باشد

امروزه نیاز به وب سایت برای هر کسب و کاری وجود دارد، مخصوصاً اگر هنوز در آغاز راه هستید با راه اندازی و طراحی سایت شرکتی می‌توانید قدم‌های بزرگتری بردارید و مسیر را برای پیشرفت در آینده هموار کنید. طراحی فروشگاه اینترنتی به شکل شگفت‌انگیزی میزان بازدهی شرکت شما را افزایش می‌دهد، یعنی اگر در کسب و کار خود مشغول فروش محصول یا ارائه خدمات هستید، فروشگاه اینترنتی علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها و بازدهی بیشتر، باعث اعتبار بیشتر برند شما خواهد بود.

امنیت شبکه

نمونه کارها

برندواره
استایل آقایان
مهندس زبان
بلاگ سایت گراد
گروه مشاوره یاران شریف
رانوبا
پیوند صنعت
قهوه سانتوس
گرادپرو

سوالات متداول

استراتژی های اختصاصی مناسب برای جذب کاربر، ظاهر و رابط کاربری استاندارد، متناسب با کاربر و جامعه هدف، کاربری ساده و روان ، پنل مدیریت کاربردی و…

بسیاری از افراد که شما به آن ها دسترسی فیزیکی ندارید قادر خواهند بود از طریق سایت اینترنتی شما با شما تبادل نظر کنند. حال این وب سایت می تواند یک سامانه فروشگاهی باشد یا یک درگاه اطلاع رسانی.

 
دیدگاه‌ها
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments