لوگو پارمونت
طراحی سایت

آیا از اهمیت داشتن یک وب سایت برای رشد کسب وکارتان آگاه هستید؟

 • به دنبال افزایش اعتبار کسب وکار خود هستید؟
 • آیا می خواهید که کسب وکار خود را توسعه دهید؟
 • به دنبال راه حلی برای صرفه جویی در زمان خود هستید؟
 •  آیا می خواهید مشتریان شما همیشه به شما دسترسی داشته باشند؟
 • به دنبال راه ارتباطی با مشتریان قبلی خود هستید؟
 •  می خواهید برای محصولات و خدمات خود بازاریابی کنید؟
 • به دنبال فروش بیشتر هستید؟
 • می خواهید در کسب وکار خود تبدیل به برند شوید؟

راه حل شما داشتن یک وب سایت حرفه ای است

داشتن وب سایت به شما کمک می کند که کسب وکار خود را بهینه کنید و به بهترین وجه ممکن از آن بهره برداری کنید. در ادامه به مزایای داشتن یک وب سایت حرفه ای برای کسب وکار خواهیم پرداخت.

 • داشتن یک پایگاه مرکزی برای مدیریت بهتر رسانه
 • جلب اعتماد کاربر با ارائه اطلاعات مفید و کاربردی بدون محدودیت زمانی و حجمی
 • هدایت کاربران برای درک هدف کسب وکار
 • استفاده از رسانه های دیجیتال مارکتینگ برای استفاده حداکثری از فضای دیجیتال
 • توانایی نامحدود در معرفی محصول و خدمات به مشتریان
 • کاهش هزینه های نرخ جذب
 • دسترسی به اطلاعات ارتباطی با مشتریان برای جلب اعتماد
 • دسترسی به مشتریان بالقوه برای بالا بردن ارزش دارایی های دیجیتالی شما
 • ایجاد پایگاه داده و بانک اطلاعاتی مشتریان

بدیهی است که طراحی درگاه اینترنتی نقش بسیار مهمی در جذب مشتری و بازاریابی الکترونیک دارد. سایت شما درگاهی برای ارتباط مجازی میان شما و مشتریان اینترنتی است. یک وب سایت اینترنتی هنگامی موفق خواهد بود که بر مبنای علمی و اصول حرفه ای طراحی شود. بدین ترتیب به وسیله آن شما خواهید توانست کاربرانی دائمی را جذب کرده و باگذشت زمان رشد و پیشرفت داشته باشید.

طراحی وب سایت برای همه کسب وکارها ممکن است؛ اما موضوعات زیر پرکاربردترین ها و محبوب ترین در طراحی سایت هستند.

 1. طراحی سایت شرکتی
 2. طراحی سایت خبری
 3. طراحی سایت تبلیغاتی
 4. طراحی سایت فروشگاهی
 5. طراحی سایت شخصی
 6. طراحی سایت آموزشی
 7. طراحی سایت مجله اینترنتی
 8. طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها
 9. طراحی سایت دانشگاهی
 10. طراحی سایت ورزشی

همان طور که میدانید فضای وب باعث افزایش کاربران اینترنتی شده است. این موضوع، امکان توسعه فضای کسب وکار برای صاحبان مشاغل و مدیران شرکت ها به خصوص کسب وکارهای اینترنتی را فراهم کرده است. ازاین رو برای استفاده از این فضای بکر و ناب به سفارش تارنمای اینترنتی روی بیاورند؛ اما خوب است بدانید، داشتن یک درگاه اینترنتی به تنهایی نمی تواند تضمینی برای توسعه کسب وکار باشد.

صاحبان مشاغل دریافته اند که با افزایش کاربران اینترنتی، به یک بستر اینترنتی مناسب برای دیده شدن نیاز دارند. یک سایت عالی به خوبی می تواند رضایت کاربران را جلب کند؛ زیرا مدیران شرکت ها و صاحبان کسب وکارها می دانند کاربران موتور محرکه پیشرفت و توسعه هستند. لذا نگاهی جدی به مقوله طراحی سایت دارند.

به بیان دیگر؛ اگر راه اندازی سایت باعث دیده شدن شما نشود و مشتریان سودآور را به سمت شما هدایت نکند عملاً بی نتیجه و بی فایده خواهد بود می توان گفت؛ هدف نهایی از طراحی وب سایت تعامل با کاربر و تبدیل آن ها مشتری و کسب درآمد است. پس فروشگاه اینترنتی باید با رعایت اصول و استاندارهای روز دنیا باید طراحی شود.

ویژگی های یک سایت حرفه ای

 • استراتژی های اختصاصی مناسب برای جذب کاربر
 • ظاهر و رابط کاربری استاندارد، متناسب با کاربر و جامعه هدف
 • تعریف میزان دسترسی برای مدیران و اعضا
 • نوع نمایش اطلاعات و محتویات سایت به کاربران و چیدمان سایت
 • بهینه سازی شده برای گوگل (سئو)
 • کاربری ساده و روان
 • گرافیک عالی رسانه تصویری باکیفیت و کم حجم
 • فونت خوانا و استاندارد
 • پنل مدیریت کاربردی

چند موضوع در طراحی سایت از ویژگی های برتر محسوب می شوند و از اهمیت بسیاری برخوردارند لذا در ادامه به بررسی دقیق تر این موضوعات می پردازیم.

ریسپانسیو یا واکنش گرایی سایت :
واکنش گرایی قابلیتی است در طراحی وب سایت که رسانه بارگذاری شده را با سایز نمایشگر تطبیق می دهد. همه ما تاکنون با سایت یا وبلاگ هایی مواجه شده ایم که سایز و اندازه فونت یا تصویر با نمایشگر موبایل یا تبلت هماهنگ نیست؛ یعنی شما برای تعامل راحت تر با سایت مجبور به zoomin و zoomout هستید. با تکنولوژی طراحی ریسپانسیو این مسئله حل خواهد شد. این تکنولوژی سایت را برای ابعاد مختلف و البته متعارف تلفن همراه و تبلت هماهنگ می کند. بدین ترتیب با تغییر اندازه صفحه خواهید دید که فونت، تصاویر و لینک ها در ابعاد و اندازه درست هستند و شما به راحتی آن ها را می بینید.
داینامیک بودن سایت :

همه ما حتماً با کلمه دینمیک یا داینامیک بودن سایت مواجه شده ایم. نام دیگر این عبارت سایت پویا است. در علم طراحی سایت به سایت هایی داینامیک گفته می شود که دارای پنل مدیریت محتوا هستند. بدین ترتیب مدیر سایت با کمترین علم در طراحی وب خواهد توانست محتوای سایت خود را مدیریت کند. در مقابل سایت های ایستا یا static قراردادند که به صورت کد html نوشته شده اند و محتوای آن ها در طول زمان قابل تغییر نیست.

سرعت سایت :

در آخرین بررسی ها توسط strangeloop یک ثانیه تأخیر در سرعت بالا آمدن سایت باعث کاهش 16% رضایت مشتری، کاهش 11% بازدید صفحات سایت و کاهش 7% آمار فروش شود. پس یک سایت حرفه ای با بالاترین سرعت ممکن بارگذاری می شود.

امنیت سایت :

به مجموعه اقدامات و فرآیندهایی که با رعایت و انجام آن ها میزان نفوذپذیری سایت به صفر نزدیک می شود امنیت سایت گفته می شود.

قابلیت توسعه دهی :

در ایران بسیاری تصور می کنند که توسعه وب سایت با طراحی وب سایت یک موضوع هستند؛ اما در اصل توسعه سایت کد نویسی برای افزایش قابلیت های سایت است. برای درک بهتر به مثال زیر توجه کنید.

به عنوان یک موثر (influencer) مشغول تولید محتوا در سایت خود هستید. حال لازم است مطابق محتوای تولیدشده محصولات را نیز به فروش برسانید. لذا باید به سایت خود یک فروشگاه اضافه کنید. این زمانی ممکن است که طراح سایت از کدهای قابل توسعه در طراحی سایت استفاده کرده باشد.

مزیت های طراحی یک وب سایت حرفه ای

کاهش هزینه های جاری :

از مهم ترین مزیت های طراحی وب سایت کاهش هزینه های جاری است. اگر وب سایت به خوبی طراحی و راه اندازی شده باشد. کاربران را به مشتری تبدیل خواهد کرد. پس می توان نتیجه گرفت که نه تنها به کاهش هزینه ها منجر می شود که در مدت زمان کوتاهی باعث سودهی نیز می شود.

قابلیت دسترسی بالا :

اینترنت باعث می شود که سایت شما شعبه بین الملل کسب وکارتان باشد. بدین ترتیب همه مردم جهان به وب سایت شما دسترسی خواهند داشت.

بازاریابی :

این روزها موتورهای جستجو کار را برای یافتن برترین های هر صنف راحت تر کرده اند. ازاین رو اگر شما در کار خود بهترین باشید و این را در ویترین کسب وکار خود (سایت) نمایش دهید بازاریابی گسترده ای خواهید داشت.

دسترسی آسان :

ازآنجایی که همه مردم بسیار پرمشغله هستند به دنبال راه هایی آسان تر به جای خرید حضوری هستند؛ مثل خرید اینترنتی. پس طراحی یک سایت حرفه ای موجب رشد درآمد شما خواهد شد.

اعتبار کسب وکار :

وب سایت هویت مجازی کسب وکار شما محسوب می شود. پس اگر به درستی طراحی شده باشد اعتبار کسب وکار شمارا افزایش خواهد داد

اطلاع رسانی سریع :

سایت شما موثق ترین منبع برای اطلاع رسانی در حوزه کسب وکار شما هست. شما می توانید در سایت خود آخرین اخبار از کسب وکار یا محصولات را بارگذاری کنید.

تبلیغات :

افزایش کاربران اینترنتی درگاه های اینترنتی را تبدیل کرده است به بهترین مکان برای تبلیغات. اگر درگاه اینترنتی شما کاربران و بازدیدکنندگان بسیاری داشته باشد. شرکت های مختلف برای تبلیغات به شما مراجعه خواهند کرد. بدین ترتیب شما نیز با تبلیغ برای دیگر شرکت ها توسعه پیدا می کنید.

درآمدزایی :

درآمدزایی مهم ترین انگیزه در جامعه جهانی برای اشتغالی و کسب وکار است. وب سایت ها قادرند با کسب درآمد بقای خود را تضمین کنند.

چرا به طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی برای رشد کسب وکار خود نیاز دارید؟

بیل گیتس: اگر کسب وکار شما در اینترنت حضور ندارد به زودی از صحنه روزگار محو خواهید شد.

این سخن از مدیرعامل غول تکنولوژی جهان، مایکروسافت نشان دهنده جهش ناگهانی کسب وکار در فضای وب است؛ اما این مسئله چه ارتباطی به طراحی وب سایت دارد؟

اجازه دهید پاسخ این سؤال را با سؤالی دیگر بدهیم!

هنگامی که شما نیاز به وسیله یا خدمات خاصی دارید در ابتدا برای جمع آوری اطلاعات بیشتر چه می کنید؟

بدیهی است که شروع به جستجو می کنید. همه ما به خوبی میدانیم که بزرگ ترین و در دسترس ترین مرجع برای جستجو، سرچ در اینترنت است. روزانه هزاران صفحه جدید با اطلاعات تازه در وب راه اندازی و بار گزاری می شوند.

 از طرفی به علت هزینه کم و دسترسی سریع، بسیاری از مجلات، روزنامه ها، مراکز علمی برای نشر اطلاعات جدید به ایجاد صفحات اینترنتی روی آورده اند. بدین ترتیب بسیاری از مردم جهان به اطلاعات علمی و دانش یک فرد در نقطه ای دیگر از جهان دسترسی خواهند داشت.

این یکی از بزرگ ترین و مهم ترین مزیت های ایجاد درگاه اینترنتی است. بدین معنی که بسیاری از افراد که شما به آن ها دسترسی فیزیکی ندارید قادر خواهند بود از طریق صفحه اینترنتی شما با شما تبادل نظر کنند. حال این صفحه مجازی می تواند یک سامانه فروشگاهی باشد یا یک درگاه اطلاع رسانی. شما با هر نوع خدماتی که ارائه می دهید برای موتورهای جستجو شناخته می شوید.

داشتن یک فروشگاه اینترنتی برای حضور در بازار امروزه به یکی از اولویت ها مهم تبدیل گشته است. در کشور ماهم چندین سال است که به یک سبک نوین برای خریدوفروش و رقابت در کسب وکار تبدیل شده است. شاید در ابتدا به نظر برسد که اکثریت جامعه به خریدوفروش اینترنتی اطمینان ندارند.

زیرا فضای وب مدت زمان زیادی است که به عنوان یک فضا برای رشد کسب وکار مطرح شده است اما آن چنان که انتظار می رفت با استقبال مواجه نشده است؛ زیرا که هنوز اعتماد اکثریت جامعه را به دست نیاورده است. از طرفی بسیاری از مردم ترجیح می دهند به صورت حضوری خرید کنند تا از کیفیت و اصالت کالا و خدمات اطمینان حاصل کنند.

شاپرک یا سامانه نظارت و ساماندهی پرداخت های الکترونیکی در کشور آماری از تراکنش های انجام گرفته از طریق وب سایت های اینترنتی را ارائه داده است. این آمار نیز به تائید بانک مرکزی نیز رسیده است و نتایج بسیار شگفت آوری را منتشر کرده است.

طبق آمار ارائه شده شاپرک در سال 96 حجم معادلات اینترنتی شامل رقم باورنکردنی 138.000.000.000.000(138 هزارمیلیاردتومان) بوده است؛ بدون احتساب خریدهای پرداخت در محل.

این رقم شاید کمی اغراق آمیز است، اما نشانگر سیر صعودی خارق العاده فروش اینترنتی در دو سال اخیر است. همین مسئله نشانگر اعتماد کاربران به خریدوفروش اینترنتی بوده است. در منابع به عنوان میانگین خریدهای cod یا پرداخت در محل 60% بوده است؛ یعنی رقم 138 هزار میلیارد تومان تنها 40 درصد از حجم خریدهای اینترنتی را شامل می شود که به صورت آنلاین پرداخت شده است.

به بیان دیگر می توان مدعی شد مجموع مبلغ دادوستدهای اینترنتی کشور در سال 96 معادل 345 هزار میلیارد تومان است. این رقم بسیاری از صاحبان کسب وکار را به سمت راه اندازی فروشگاه های اینترنتی برای ارائه خدمات و خریدوفروش کالا  مشتاق می کند. از طرفی خریدوفروش اینترنتی به علت عدم نیاز به حضور نقش مؤثری در کاهش رفت وآمدهای شهری و آلودگی هوا و اتلاف وقت خواهد داشت.

ناگفته پیداست که رقم بی نظیر  345 هزار میلیارد تومان در حوزه تجارت الکترونیک نشانگر فرصت های بی شماری برای کارآفرینی، خوداشتغالی و اشتغال زایی است. شما نیز به عنوان یکی از صاحبان کسب وکار برای افزایش رونق فروش به یک وب سایت بهینه سازی شده برای ارتباط آسان با مشتری و استفاده از این فرصت بی نظیر داشته باشید.

قدرت طراحی سایت درروند رشد کسب وکارها

تاثیر درگاه اینترنتی در رشد کسب و کار هاطراحی وب سایت یک تخصص حوزه ای در حوزه برنامه نویسی است. تخصصی که آمیزه ای از دانش برنامه نویسی و ترکیب هنرمندانه آیتم های بصری و نیازهای مشتری است. طراحی وب سایت هنر به کارگیری دانش برنامه نویسی تحت وب است. وب سایت دروازه ورود و حضور در دنیای اینترنت، تعامل با کاربران و تبدیل کردن آن ها به مشتری است.

بدیهی است که فضای اینترنت متعلق به همه است؛ اما موفقیت در آن فقط و فقط متعلق به وب سایت های قدرتمند است. همان طور که همه ما به خوبی میدانیم روزانه هزاران صفحه اینترنتی در جهان راه اندازی می شوند که می توانند رقبای احتمالی شما در فضای کسب وکار باشند. به این ترتیب شما هنگامی می توانید کسب وکار خود را در فضای وب رشد دهید که از جایگاه محکم و مناسبی در آن برخوردار باشید. این جایگاه عالی فقط با داشتن یک درگاه اینترنتی با طراحی حرفه ای محقق می شود.

طراحی سایت 2

فاکتورهای مهارتی مؤثر در طراحی وب سایت :

برای طراحی یک وب سایت لازم است که ماهرترین و متخصص ترین برنامه نویس ها در قالب یک گروه کارآمد و منسجم در کنار یکدیگر گردآمده و از توانمندی های آنان بهره برداری نمود.

طراحی وب سایت یک تخصص حوزه ای در حوزه برنامه نویسی است. تخصصی که آمیزه ای از دانش برنامه نویسی و ترکیب هنرمندانه آیتم های بصری و نیازهای مشتری است. طراحی وب سایت هنر به کارگیری دانش برنامه نویسی تحت وب است. وب سایت دروازه ورود و حضور در دنیای اینترنت، تعامل با کاربران و تبدیل کردن آن ها به مشتری است.

مسیردهی :

هدف از ساخت وب سایت تجاری رونق کسب وکار است، پس لازم است چیدمان سایت خود را به گونه ای انجام دهیم که کاربران را به سمت محصولات و خدمات ما هدایت شوند.

محتوای بهینه و کارآمد :

لازم است که محتوای سایت خود را بهینه کنیم و اصول نوشتاری را رعایت کنیم. همچنین فونت های زیبا در حفظ کاربران در سایت کمک ویژه ای می کند.

نمای سایت :

خوب است از رنگ های جذاب و چشم نواز در نمای سایت خود بهره ببریم. همچنین از شلوغ کردن بیش ازحد صفحات وب سایت بپرهیزیم و فضایی فراهم کنیم که کاربران به راحتی با وب سایت ما در تعامل باشد.

نوار راهنمایی کاربر :

عموماً کاربران به دنبال محصول یا خدمات خاصی هستند، پس لازم است در وب سایت خود نوار مسیر برای کاربران ایجاد کنیم که دسترسی راحت تری داشته باشند.

جلب اعتماد کاربر :

داخل وب سایت اطلاعات خود را مانند شماره تماس، آدرس، رزومه و نمونه کارهای قبلی و... وارد کنیم تا اعتماد کاربر را جلب کنیم.

طراحی سایت

مراحل طراحی وب سایت :

شناخت نیازهای مشتری :

در این جلسه صمیمی و بدون تکلف هر دو طرف شروع به تعریف نیازها در قالب گپ و گفتگو می پردازند در مرحله اول طراحی وب سایت در جلسه ای کارفرما هدف خود را از طراحی تارنما به شرکت پیمانکار بیان کرده و با همکاری و هم فکری شرکت طراح، پروژه و چشم انداز آن مشخص می شود.

همچنین دو تا سه هدف برای پروژه تعیین می شود که شرکت پیمانکار بعد از بررسی های اولیه دید بهتری به پروژه داشته باشند و تصمیم دقیق تر و درست تری بگیرند. در این جلسه در مورد خرید دامنه وب سایت و شرکت میزبانی از وب سایت مشاوره داده می شود و کارفرما بادید بهتری برای خریدهاست و نام آن اقدام می کند.

در جلسه اول هدف و جامعه هدف باید توسط کارفرما مشخص شود. مشخص بودن و جامعه هدفش به پیمانکار طراحی کمک می کند در طراحی گرافیکی و چیدمان بخش های مختلف سایت، استانداردهای لازم را رعایت کنند.

در ادامه کارفرما و پیمانکار به همراهی یکدیگر وضعیت رقبا را بررسی می کنند. لازم است امکاناتی باید در سایت جایگذاری شود در جلسات قبل از شروع طراحی مطرح شود و حتی نام و لینک سایت های رقبا هم به گروه طراحی داده شود تا بتوان آن تحلیل و بررسی کرد. این کار در برآورد دقیق میزان هزینه و زمان لازم برای تحویل پروژه بسیار مهم است. لذا لازم است قبل از شروع پروژه همه موارد بررسی تصمیم گیری شود.

عقد قرارداد و برآورد میزان زمان و هزینه :

پس از بررسی های درخواست های کارفرما لازم است که گروه طراحی زمان لازم برای طراحی ui و ux و backend را محاسبه کرده و اعلام کند. پس از برآورد زمان لازم برای طراحی هزینه ها نیز مشخص می گردد. پس ازآن دو طرف اقدام به عقد قرارداد می کنند. ما در تلاش هستیم ذر راستای جلب نظر مشتریان گرامی مناسب ترین قیمت را ضمن بالاترین کیفیت در طراحی سایت در نظر بگیریم. در مورد هزینه نیز بیشترین تعامل با مشتری صورت می گیرد.

تعریف پروژه :

در این مرحله گروه طراحی وب سایت آغاز به تعریف پروژه می کند هر گروه طراحی سایت باید قبل از شروع پروژه دقیقه بداند که از آن پروژه چه هدفی دارد. این مسئله در صفحات اینترنتی شرکتی و سازمانی بسیار اهمیت دارد زیرا در این سایت ها اعتبار و هویت برند آن ها دارای پیغامی است که باید از طریق بستر مجازی به کاربران انتقال داده شود. هنگامی که هدف این صفحه برای کاربران واضح باشد گروه طراحی می تواند تصمیم بگیرد که با چه وسیله ای هدف را به کاربران برساند و باعث نزدیکی هرچه بیشتر کاربر و وب سایت شود.

اجرای طرح گرافیکی :

طراحی گرافیکی سایت طبق نیازهای مطرح شده کارفرما انجام می شود در این مرحله تمام صفحات به صورت گرافیکی طراحی گردیده و چیدمان آن انجام می شود و در جلسه ای با حضور کارفرما تغییرات لازم اعم از رنگ و فونت و چیدمان با مشاوره های تخصصی تیم طراحی اعمال می شود تا به یک طرح نهایی واحد برسند. پس ازآن طرح به تائید نهایی توسط شرکت کارفرما می رسد.

تبدیل طرح به کد :

در این مرحله کار طراحی گرافیکی به پایان رسیده و به کد تبدیل خواهد شد. درگاه اینترنتی در این حالت فقط یک عکس از یک صفحه است؛ اما پس از تبدیل طرح به کد توسط برنامه نویسان این عکس تبدیل به یک وب سایت می شود و یک آدرس اینترنتی دارد. به معنای دیگر با جستجو در اینترنت قابل یافتن است. بعد از تائید طرح از جانب کارفرما backend سایت نیز طراحی می شود تا بدین ترتیب وب سایت یک پنل مدیریت داشته باشد.

پنل مدیریت یک سیستم برای مدیریت محتوای داخل سایت است تا بدین گونه مدیر سایت بتواند عکس و محتوای مناسب را درون آن بارگذاری کند. هرچه پنل کاربری طراحی شده در backend سایت قوی تر باشد ادمین دسترسی بیشتری به آن خواهد داشت.

اجرای ui سایت :

در این مرحله رابط کاربری گرافیکی یعنی آنچه کاربر در صفحه می بیند کد نویسی شده و اجرا می شود.

بارگذاری محتوا و آزمودن اولیه :

در این مرحله محتوای موردنیاز بستر مجازی زیر نظر شرکت کارفرما در آن بارگذاری می شود. درواقع کارفرما مطالب و محتوای ثابت درگاه اینترنتی را به تیم طراحی ارائه می کند و این مطالب توسط تیم بارگذاری می شوند. این مطالب شامل درباره ما، تماس با ما و اطلاعات این چنینی است. ناگفته نماند که حین بارگذاری مطالب در وب سایت هم زمان به رابط شرکت کارفرما نحوه بارگذاری مطالب نیز آموزش داده می شود.

باگ گیری :

در این مرحله توسعه دهندگان سایت درنهایت دقت تمامی صفحات و جزئیات آن را بررسی می کند تا بدین گونه از ایرادات احتمالی باخبر شود. سپس اقدام به رفع ایرادات احتمالی موجود خواهد کرد.

تحویل پروژه :

پس از باگ گیری حال زمان تحویل وب سایت به کارفرما فرارسیده است. در این مرحله تمام آموزش های لازم به کارفرما برای استفاده آسان از آن داده می شود.

پشتیبانی و مشاوره توسعه :

پس از تحویل پروژه، گروه طراحی اگر استانداردهای کد نویسی را به درستی رعایت کرده باشد موظف است که از امنیت و محتوا و توسعه دهی سایت را به صورت لحظه ای تا چندین ماه پشتیبانی کند؛ زیرا که تیم طراح به کاری که کرده است اطمینان دارد.

طراحی وب سایت

تأثیر بهینه سازی seo (درگاه اینترنتی) :

پس از تحویل و پشتیبانی سایت ممکن است که کارفرما تمایل داشته باشد برای موتورهای جستجو بهینه سازی شود.

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت برای صاحبان کسب وکارها در فضای مجازی بهینه شدن وب سایت هست. یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای با نگاهی بلندمدت و بهره مندی از متخصصین حرفه ای طراحی وب سایت به درستی فضای کسب وکار شمارا بررسی کرده و طبق سلیقه شما، نیاز مخاطبان و ایده و خلاقیت خود سایت را با در نظر گرفتن الگوریتم های گوگل جهت بهتر دیده شدن در نتایج جستجوی گوگل طراحی می کند.

از این طریق شما خواهید توانست کسب وکار خود را در فضای وب نیز گسترش داده و به خوبی معرفی کنید. بدین ترتیب با ارائه محصول و خدمات به مخاطبان خود می توانید رشد و پیشرفت چشم گیری داشته باشید. بدین ترتیب برای اینکه در ابتدای لیست موتورهای جستجو قرار بگیرید نیاز دارید که سایت خود را بهینه سازی کنید؛ اما بهینه سازی چه اهمیت و مزیتی دارد؟

همان طور که گفتیم برای اینکه بتوانید کاربران عادی را به مشتریان دائمی تبدیل کنید لازم دارید که با آن ها در ارتباط باشید یا به بیان دیگر برای آن ها شناخته شوید و آن ها بدانند که شما خدمات موردنظر آن ها را ارائه می دهید؛ اما کاربران از کجا باید با سایت شما و خدمات ارائه داده شده در صفحه اینترنتی شما آشنا باشند؟

اینجا به مفهوم بهینه سازی می رسیم.

بدین معنی که برحسب نوع فعالیت و کلمات کلیدی به کاربرده شده در سایت خود در جایگاه مناسبی قرار بگیرید. موتورهای جستجو کاربران را برحسب کلمات کلیدی فیلتر می کنند و به سمت تارنمای شما راهنمایی می کنند. ناگفته پیداست که این موتورهای جستجو هستند که کاربران اینترنت را به درگاه ها هدایت می کنند.

در اصل تعامل کاربران با یک سرچ اینترنتی آغاز می شود لذا این گونه به اهمیت بهینه سازی صفحات اینترنتی پی می بریم. با کاهش ورود کاربران به درگاه اینترنتی و تلاش وب سایت های دیگر برای رشد، جایگاه شما در موتورهای جستجو کاهش یافته و به قسمت های پایین تر سرچ می روید.

گروه مهندسی شبکه پردازان مبتکر پارس با نام تجاری پارمونت (Parmonet) فعالیت خود را درزمینهٔ طراحی سایت و پشتیبانی شبکه و نرم افزارهای اتوماسیون اداری از سال 1391 و همچنین در زمینه های امنیت شبکه و پسیو شبکه  و بسیاری از فعالیت های مربوط به شبکه مانند ویپ آغاز کرده و هم زمان با رشد روزافزون تجارت الکترونیک در دنیا توانسته است خود را با جدیدترین متدهای طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی با داشتن مدیران و برنامه نویسان مجرب به روز نگه داشته و مطابق به جدیدترین متدها و روش های روز دنیا اقدام به طراحی وب سایت و فروشگاه های اینترنتی نماید.

چرا پارمونت؟

ما با شناخت و ارزیابی نیازها و خواسته های مشتریان خود و مطالعه و کارشناسی دقیق بر روی این نیازها، راه حلی یکپارچه و جامع با استفاده از تجربه و تخصص مدیران و خلاقیت بالا و طراحی خاص و منحصربه فرد طراحان وب سایت در جهت رشد مشتریان خود ارائه خواهیم داد. 

 • ظاهر سایت کاملاً متناسب باسلیقه مشتری طراحی و از قالب آماده استفاده نمی شود.
 • در جلسات قبل از طراحی، شناخت کاملی از کسب وکار پیدا می کنیم.
 • سرعت استثنایی و باورنکردنی و تحویل سایت به همراه گزارش سرعت
 • انجام تست های نفوذ و گزارش امنیت کامل سایت
 • تضمین بهترین قیمت تمام شده برای مشتریان
 • از ابتدا تا پایان به عنوان مشاور در کنار شما هستیم.
 • مشاور دیجیتال مارکتینگ شما خواهیم بود.
 • با توجه به نیاز و بودجه مشتری بهترین پیشنهاد را ارائه می دهیم.
نکته پایانی :

در ابتدا از اهمیت طراحی سایت گفتیم و ویژگی های آن را بررسی نمودیم سپس گزارشی از گردش مالی خریدهای اینترنتی توسط سایت ها را ارائه دادیم. در انتها به معرفی خودپرداختیم. چراکه ما با شناخت کامل کسب وکار شما و تجربه ای بالا درزمینهٔ طراحی سایت می توانیم راندمان کاری شما را افزایش ببخشیم.

پارمونت

021-66972131 ​
شبکه سازمانی

دریافت مشاوره بوسیله

follow

message

message